Quantcast

27_Filan BBPálenica Borisa Filana je už jedenásty rok jeden z najpočúvanejších programov Slovenského rozhlasu. Boris Filan je skvelý rozprávač. Môžete sa o tom presvedčiť každú sobotu krátko po jedenástej, ak si zapnete rádio a naladíte Slovenský rozhlas.

Iste vás však poteší informácia, že s Borisom Filanom a jeho Pálenicou sa už zakrátko môžete stretnúť v Banskej Bystrici –  a naživo! A bude to vo štvrtok 27. februára (o 18. hod.) v Klube Hudby a Divadla (HaD, Horná 95).

Boris Filan príde aj s hosťom, ktorým nebude nikto iný ako jeho syn Oliver a, samozrejme, so svojimi zážitkami z ciest po svete, so spomienkami na mladosť a zábavnými príbehmi svojej rodiny. Otec a syn Filanovci spolu cestovali po Amerike, Rusku, Austrálii, Maroku a každý zvlášť po Južnej Kórei.

V spolupráci s Klubom HaD sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky na tento večer plný vzrušenia, pohody aj humoru a šarmantnej poetiky. Do žrebovania zaradíme všetkých, ktorí do stredy 12. februára 14.00 h správne odpovedia na otázku: Koľký rok sa vysiela Pálenica v Slovenskom rozhlase?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou lístkov sa stala Soňa Polónyová.

(Okrem Banskej Bystrice sa na Pálenicu Borisa Filana s jeho synom Oliverom môžu tešiť aj vo Zvolene. Tam sa predstavia v stredu 26. februára o 18.30 hod. v Divadle Jozefa Gregora Tajovského.)