Populárna akcia pre všetkých „depešákov“, s podtitulom „Black Celebration“, je tu opäť. Na svojom tradičnom mieste v banskobystrickom Klube 77 sa uskutoční už v sobotu 24. októbra.

black celebration

Jedná sa už o ôsmu z čiernych osláv kultovej skupiny Depeche Mode. Kapely, ktorá si za 35 rokov existencie takpovediac vytvorila vlastný štýl, vydala trinásť albumov, obrovské množstvo singlov a ovplyvnila niekoľko generácií. Po celom svete sa konajú rôzne večierky a párty oslavujúce jedinečnosť hudby Martina Gore i spevu Davida Gahana. Jedna z nich, v samom srdci Slovenska, je pomenovaná podľa prelomového šiesteho albumu Black Celebration.

Tentokrát sú hlavnými hviezdami harfista Michal Matejčík a jeho hostia, Trio Špimadra, ktorí odohrajú exkluzívny koncert špeciálne pre tento večer. Okrem nich sa predstavia starí známi a stále vychytení dídžeji zo západného Slovenska – DJ Martens a DJ Škodis. Na Depeche Mode Party vol.8 sa bude premietať aj videoprojekcia s rôznym legálne dostupným materiálom od Depeche Mode a tiež live nahrávky, ktoré poznáme z koncertov z Bratislavy či Prahy.

Začiatok podujatia v sobotu 24. októbra v Klube 77 bude o 20-tej hodine. Vsutpné na mieste bude vo výške 6 eur. Viac aktuálnych informácií nájdete na facebook evente podujatia.