Aj napriek rastúcemu záujmu hneď v prvých dňoch po otvorení svojej prevádzky musí bistro CANVAS na Striebornom námestí dočasne pozastaviť výdaj jedál cez okienko.

Dôvodom je chýbajúce kolaudačné rozhodnutie pre priľahlé parkovisko, ktoré zabrzdilo proces kolaudácie celého objektu. Na odporúčanie úradov bude až do získania všetkých potrebných povolení prevádzka ďalej fungovať, ale iba formou telefonických objednávok a rozvozu jedál na adresu. Pri príprave aj donáške jedla budú, tak ako doteraz, dodržané všetky hygienické opatrenia.

„Veľmi nás mrzí, že aj keď záujem o našu ponuku bol veľký, musíme ju kvôli doriešeniu administratívnych vecí trochu obmedziť. Stále však platí náš záujem priniesť Bystričanom kvalitné jedlo, aby mali v čase epidémie o starosť menej,“ hovorí Adrián Švec zo spoločnosti ARKON.

Na webstránke www.canvas.sk bude vždy cez víkend zverejnené menu na celý (ďalší) týždeň. V ponuke budú každý deň štyri hlavné jedlá (dve s obmenami a dve ako stála ponuka), polievka a nápoj. Jedlo bude tak ako doteraz pripravovať sesterská prevádzka Vintage Bistro v Lučenci, objednať si ho bude možné iba vopred telefonicky na čísle 0907 765 771. V deň donášky prijímame objednávky najneskôr do 10:00 hod. daného dňa. Rozvoz v rámci Banskej Bystrice bude prebiehať každý deň od 11:00 – 16:00 hod.

 „Z našej strany boli pripravené všetky podklady tak, aby celý proces kolaudácie mohol prebehnúť, ale jeho realizácii zabránili súčasné prísne obmedzenia pohybu ľudí a osobných stretnutí. Napriek tomu robíme všetko pre to, aby sme splnili všetky zákonom predpísané postupy, a aby sme už čoskoro mohli vrátiť k výdaju jedla aj v prevádzke na Striebornom námestí,“ vysvetľuje A. Švec.

MIMORIADNA PREVÁDZKA BISTRA CANVAS V ČASE TRVANIA EPIDÉMIE KORONAVÍRUSU

Menu bude zverejnené vždy na celý týždeň dopredu na canvas.skFB profile @CanvasSlovenka2

Objednávky

TELEFONICKY na čísle 0907 765 771 každý deň od 8:00 – 18:00 hod., v deň rozvozu najneskôr do 10:00 hod.

  • Rozvoz: každý pracovný deň v čase od 11:00 až 16:00 hod.
  • Možnosť platby: IBA platobnou kartou pri donáške. Pri platbe kartou preferujeme používať bezkontaktnú platbu cez POS terminál s možnosťou využiť platbu cez telefón. Akceptujeme aj stravovacie karty Ticket restaurant a Calliogastro.
  • Hygienické opatrenia: Pracovníci dovozu budú mať po celú dobu nasadené rúška a ochranné rukavice.