Bystrického internetového a televízneho operátora  BBXNET nájdete od minulého týždňa v novučičkých priestoroch. Prevádzka na Hornej 49 otvorila svoje brány 10. apríla a nebolo to len tak.

Pripravili si všeličo, nebola núdza o workshopy plné zaujímavostí. Viete napríklad, kadiaľ “tečie” internet? Ako si zvaríte optiku? Pripravíte svoj patch kábel? Tím BBXNET bol v pondelok pripravený na malých i veľkých zvedavcov a ochotne im zodpovedal všetky otázky.

Časom overený BBXNET už viac ako 12 rokov v Banskej Bystrici a okolí poskytuje vysokorýchlostný internet.

Top službou je optické pripojenie s prenosovými rýchlosťami 100/100 Mb. BBXNET tiež ponúka televíziu vo vysokom rozlíšení. Najvýhodnejšie je využívať kombináciu služieb – vyskladať si balíčky presne podľa svojej potreby.

Predstavte si bežnú rodinku s deťmi. Zišiel by sa internet, niečo pre tých najmenších a aj pre mamku aj ocka. Od BBXNET-u teraz môžu mať:

  • Internet
  • TV základ (29 programov)
  • Detský TV balíček (7 programov)
  • Rodinný TV balíček (6 programov)
  • Športový TV balíček (5 programov)

A teda – superrýchle surfovanie bez obmedzení, v telke spolu 47 programov a niečo pre každého člena rodiny, spolu za 18,70 € mesačne.

Ak sa rozhodnete pre kompletný balík až 65 televíznych kanálov a vysokorýchlostného internetu, tak aj v takom prípade zaplatíte len 19,90 € mesačne. Viac podrobností o ponuke nájdete na www.bbxnet.sk.

Nestihli ste deň otvorených dverí? Nevadí! Príďte si cez pracovný týždeň medzi 9:00 a 17:00 (v piatok do 15:30) posedieť do novej testovacej obývačky, prelúskať všetky televízne programy a presurfovať pár stránok, aby ste vedeli, aké je to mať ich služby doma.

Keď sa vám zapáčia a zadáte si na pobočke svoju objednávku na nové pripojenie internetu a televízie s troma balíčkami, za zriadenie neplatíte ani cent. Stále málo? Kalendárny mesiac, v ktorom vám zriadia pripojenie, bude tiež zadarmo!