Portál BBonline.sk prináša nový priestor pre bezplatnú prezentáciu ponúk nehnuteľností na predaj či prenájom a tiež prezentáciu aktuálnych pracovných ponúk v Banskej Bystrici a širšom regióne.

Portál BBonline.sk denne navštívi cez 6-tisíc ľudí a pridanou hodnotou našej sekcie inzercie realít a pracovných ponúk je práve prepojenie na lokálny spravodajský obsah a to hneď vo viacerých podobách. Základné publikovanie inzerátov zostane vždy a trvale bezplatné.

Reality v Banskej Bystrici

Pracovné ponuky v Banskej Bystrici

Inzeráty je možné zaradiť do základných kategórií, uviesť najdôležitejšie údaje, pridať popisný text, či vložiť prezentačné video firmy zo služieb Youtube či Vimeo.

Záujemcovia následne môžu zadávateľov kontaktovať či už cez uvedený telefonický kontakt alebo odoslaním formulára, ktorý sprostredkuje odpoveď priamo im na e-mail. Zadávateľ môže inzerát kedykoľvek spravovať na základe zadaného hesla následne kedykoľvek spravovať – upravovať či zmazať. Inzeráty bez úpravy zostanú publikované vždy po dobu tridsiatich dní, pokiaľ ich zadávateľ skôr nestiahne. Platnosť inzerátov môže ale zadávateľ jednoducho predĺžiť.

Inzerát ponuky realít pridáte tu…

Inzerát pracovnej ponuky pridáte tu…

V prípade ďalších otázok k inzercii nás neváhajte kontaktovať na inzeraty@bbonline.sk.