Regionálny spravodajský portál BBonline.sk aj dva roky po svojom spustení získava nových priaznivcov. Skupina fanúšikov na Facebooku už prekročila hranicu 4000 priaznivcov.

„Uvedomujeme si význam sociálnych sietí, preto takýto počet ľudí sledujúcich naše správy poteší. O to viac, že tento proces je prirodzený, keďže sme za posledný rok neinvestovali do platenej reklamy na sociálnej sieti. Ľudia si našu stránku našli sami a týmto im ďakujeme za dôveru,“ povedal Matej Bučko, šéfredaktor BBonline.sk.

Samotná čítanosť portálu si udržuje vysoké čísla. Po tom, čo v máji prišlo na stránku 83 268 návštev, v júni to bolo 72 046 návštev. Pri takomto čísle to znamená 134 152 zobrazení stránok na portáli BBonline.sk. Kým v máji zabodovali najmä fotografie Branislava Račka, v júni dosiahol najväčšiu čítanosť článok o barbarskom počine neznámych vandalov. Ako prví sme, vďaka fotografovi Dušanovi Šípkovi,  priniesli fotografie z miesta činu, ktoré prebralo aj celoštátne spravodajstvo TV Markíza.

Vďaka priazni návštevníkov BBonline.sk sa portál stáva ideálnym reklamným priestorom. Vzhľadom k nízkym cenám inzercie a vysokej návštevnosti ponúka BBonline.sk najefektívnejšiu možnosť inzercie v regióne.