Hokejbalová sezóna je takmer na konci, začal sa boj o medaily. Do finále sa prebojovali Eagles a N-Sport Lions. Ich sériu rozhodne až posledný zápas. V boji o bronz triumfoval Damix Brezno.

Neúspešní semifinalisti z RadvaneBrezna si to medzi sebou rozdali v bitke o konečné tretie miesto. Malé finále sa hralo na jeden víťazný zápas.

Od úvodu stretnutia to vyzeralo na jasnú výhru Cocry Radvaň. Dva rýchle góly do siete Brezna v prvej tretine to aj potvrdzovali. Damix zásluhou Švantnera znížili, no Dobrík s Berkom poslali Cocru do trojgólového vedenia. Asi málokto by vtedy stavil na triumf Brezna. Jeho hráči ale začali byť dôraznejší a aj vďaka tomu sa postupne doťahovali. Na 3:4 dával v oslabení Peter Mojžiš. Na posledné chvíle zápasu Damix odvolal brankára, čo sa vyplatilo. Brezno vyrovnalo a súboj dospel do predĺženia. Keď rozhodcovia nariadili trestné strieľanie, rozhodnúť mohol Radvančan Berko, no po tretíkrát už nedokázal prekonať brankára Cpina. Zákonite prišiel trest na druhej strane, a to z hokejky Richtera, takže hráči tímu Damix Brezno získavajú tretie miesto v našej najvyššej hokejbalovej lige. Cocre ako suverénovi celej sezóny tak ostáva iba nepopulárna zemiaková pozícia.

V súboji o zlato sa prestavili EaglesN-Sport Lions. Prvý duel série vyhrali Eagles 3:0, keď góly padali až v poslednej pätnásťminútovke. Skóre otvoril Donoval a tento hráč sa asistenciami podieľal aj na ostaných presných zásahoch svojho mužstva.

Druhý finálový zápas prebehol v úplne opačnej réžii. Už po niekoľkých sekundách od úvodného hvizdu Lions viedli. Na začiatku 2. tretiny Eagles znížili na 1:2, to ale bolo z ich strany všetko. Najmä trojica Bariak, Matuška a Pastorok z tímu Lions predvádzala oku lahodiace akcie a postarala sa o vysoké víťazstvo N-Sportu v pomere 7:1. Víťaza 1. slovenskej hokejbalovej ligy – stred v sezóne 2010/2011 teda spoznáme až po rozhodujúcom treťom zápase.