Quantcast

Potreba bezpečnej a dobre spravovanej IT infraštruktúry je dnes už neodmysliteľnou súčasťou podnikania. Zrejme každý podnikateľ, firma či spoločnosť si uvedomuje, že optimálna IT infraštruktúra je strategickým základom zaisťujúcim bezpečnosť, znižovanie nákladov, a zvyšovanie produktivity.

banerAby informačné technológie plnili svoje poslanie, mali by byť zabezpečené po všetkých stránkach, predovšetkým technickej a personálnej. Kompletnú starostlivosť o informačné technológie poskytuje malým a stredným firmám banskobystrická spoločnosť BB-IT, s. r. o., ktorá sa špecializuje na služby v oblasti IT. Svojím zákazníkom zabezpečuje dodanie hardwaru a kompletné služby od jednoduchého servisu počítačov, cez správu firemnej siete, správu webhostingového priestoru až po tvorbu webových stránok, grafickej prezentácie firmy či kvalitné profesionálne promo video.

Spoločnosť BB-IT, s.r.o., ponúka tiež certifikovaný predaj a servis registračných pokladníc, pokladničných systémov od slovenských výrobcov (Elcom, Varos), ako aj fiskálnych tlačiarní,ku ktorým dodáva aj rôzne skladové systémy (Oberon, Money a ďalšie).

Euro-50 MiniV znamení pravidla „náš zákazník, náš pán“ sa pracovníci BB-IT vždy snažia nájsť riešenie, ktoré vyhovuje v prvom rade zákazníkovi. Je samozrejmosťou, že pri kúpe novej registračnej pokladnice alebo fiskálnej tlačiarne zaškolia zákazníka do všetkých potrebných úkonov a podľa jeho konkrétneho želania navrhnú ideálne riešenie.

Čo sa týka servisu, zálohu celej registračnej pokladnice pracovníci BB-IT uložia zákazníkovi na DVD médium. V prípade záujmu po dobu jedného roka aj archivujú na svojom serveri. Netreba snáď zdôrazňovať, aké dôležité je robiť pravidelnú servisnú údržbu registračných pokladníc, ktorou sa predchádza strate dát z fiskálnej pamäte.

V aktuálnej ponuke BB-IT nájdete napríklad registračnú pokladnicu Euro-2100 (Elcom), ktorá okrem toho, že disponuje atraktívnym dizajnom, ergonomickým displejom a unikátnou klávesnicou, je schopná prijať do svojej pamäte až 21 500 tovarových položiek. Euro-2100 možno pripojiť k starším aj novším počítačom, rovnako je možné pripojiť viacero pokladníc do jednej siete.

Euro-150 Flexy 02Široké využitie má kompaktná programovateľná pokladnica Euro-150 Flexy(Elcom)s pamäťou pre 23 tisíc tovarových položiek (+ ethernet). V tejto pokladni sa kvalita snúbi s moderným dizajnom. Hodí sa napríklad do kaderníctiev, novinových stánkov, na tržnice či do bufetov, ale aj do rôznych butikov, kníhkupectiev a potravinových obchodov. Euro-150 Flexy je svojimi vynikajúcimi vlastnosťami, rozmermi a celkovým vzhľadom najmodernejším riešením, aké môžete na trhu nájsť za naozaj rozumnú cenu.

Ideálna na účtovanie z ruky je pokladnica Euro-50 (Elcom), vhodná pre menšie prevádzky a do náročnejšieho prostredia, akým je napríklad stánkový predaj. Tento model patrí medzi najmenšie na trhu. Napriek malým rozmerom má prehľadný a dobre čitateľný displej pre účtujúceho aj zákazníka.Mobilitu hlavne pri ambulantnom predaji zabezpečuje vymeniteľná batéria bez nutnosti rozoberania pokladnice a výdržou až 12 hodín pri nepretržitom účtovaní. Na dobitie batérie sú potrebné len tri hodiny. Kompletnú ponuku registračných pokladníc, fiskálnych tlačiarní ako aj príslušenstva nájdete na stránke spoločnosti BB-IT.

Spoločnosť BB-IT môžete navštíviť počas pracovných dní od 8. do 16. hod. (Na Karlove 25, Banská Bystrica, info@bbit.sk, +421 948 204 586). Odborní IT pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami vám ochotne poradia.