Srdečne pozývame všetkých priaznivcov a fanúšikov výnimočného slovenského piva URPINER na 6. ročník Dňa Otvorených Dverí Banskobystrického pivovaru.

Banskobystrický pivovar a. s. otvorí v sobotu, dňa 24. 9. 2010 od 11.00 hod už po šiesty krát brány svojho pivovaru pre širokú verejnosť. Tak ako po minulé roky, aj tento rok je pre návštevníkov pripravený bohatý program. Milovníci a priatelia výnimočného slovenského piva URPINER môžu nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby tohto zlatistého moku. Návštevníci sa zoznámia aj s históriou piva a samotného pivovaru.

Okrem hudobného vystúpenia skupiny HEĽENINE OČI, superstaristu ADAMA ĎURICU, skupiny VODOPÁD a folklórneho súboru URPÍN čaká na priaznivcov piva URPINER aj ďalší zaujímavý sprievodný program. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých sú pripravené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas skákací hrad či jazda na koníkoch. Zaujímavé budú aj vystúpenia cyklotrialistov, ukážky prác záchranárskych psov, hasičov, vojenskej polície a ďalšie atrakcie. Samozrejme, nebude chýbať chutné občerstvenie ako aj osvieženie v podobe zlatistého moku URPINER. Pivovarníci budú okrem klasických pív čapovať aj úspešné novinky – miešané pivné nápoje URPINER RADLER a URPINER CHERRY. Šoféri si zas vychutnajú čapované NEALKO pivo URPINER.

Vstup na toto zaujímavé podujatie je samozrejme ZADARMO. Len v tento deň sa bude pivo predávať za výnimočne dobrú cenu a navyše, každý návštevník dostane malý darček. Milovníci dobrého piva a skvelej nálady sa teda majú na čo tešiť.

PROGRAM:

(hudobný)

HEĽENINE OČI, ADAM ĎURICA, VODOPÁD, FS URPÍN

(sprievodný)

EXKURZIE PO PIVOVARE, PIVNÉ SÚŤAŽE, CYKLOTRIAL, KLUB VOJENSKEJ HISTÓRIE, ZBERATELIA PIVNÝCH SUVENÍROV, ZÁCHRANÁRSKE PSY, HASIČI, SKÁKACÍ HRAD, JAZDA NA KONÍKOCH

ADRESA:

Areál Banskobystrického pivovaru, Sládkovičova 37, Banská Bystrica