Balet Luskáčik bude v Cinemaxe v priamom prenose z Royal Opera House vo štvrtok 8. decembra o 20.10 hod. Vstupenky sú už v predaji online alebo na pokladniach Cinemax.

luskacikDeväťdesiate narodeniny Petra Wrighta sa v Royal Opera House rozhodli osláviť jeho milovanou slávnou produkciou krásneho vianočného baletu, za sprievodu nádhernej Čajkovského hudby.

Dej Luskáčika sa odohráva na Štedrý deň a kúzelník Drosselmeyer vezme malú Klárku na fantastické dobrodružstvo, v ktorom čas zastane a ona sa dostane cez krajinu snehu do kráľovstva cukroviniek. Balet Luskáčik sa stal klasickou vianočnou pochúťkou, ktorú by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. Už od prvého tónu predohry k Čajkovského Luskáčikovi budete tušiť tajomstvo a pocítite neopakovateľné divadelné kúzlo.

Kiná multikina Cinemax na celom Slovensku ponúknu priamy prenos tohto baletu z londýnskej Royal Opera House. Tentokrát okrem tradičných miest budú môcť Luskáčika uvidieť aj diváci v Dunajskej Strede, Prešove a Skalici. V kinách na divákov čaká ako už tradične prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz. Jednoducho maximálny kultúrny zážitok.