Eluveitie 3V auguste to opäť vyzerá v Banskej Bystrici na výnimočné koncerty. K nemeckému triu Helloween, Kreator, Refuge a štvorici slovenských kapiel pribudla ďalšia lahôdka. Švajčiari Eluveitie.

Ako sme vás už informovali, stane sa tak v piatok 21. augusta, kedy títo mimoriadne populárni švajčiarski folk metalisti Eluveitie doplnia už teraz fantasticky vyskladanú zostavu. Skupina, ktorá sa za posledné roky vypracovala na špičku žánru v Európe a má za sebou desiatky miliónov pozretí svojich klipov na Youtube, odohrá na Slovensku jediný exkluzívny koncert v roku 2015.

Ich zatiaľ posledný štúdiový album „Origins“ z roku 2014 potvrdil pozíciu kapely medzi najpopulárnejšími v Európe a potvrdil obrovskú obľúbenosť tohto 8-členného telesa hrajúceho podľa niektorých kritikov melodic death/folk metal s netradičnými nástrojmi – píšťalky, flauty, husle, gajdy.

Ten zaznie na strednom Slovensku prvýkrát. Eluveitie bude na Slovensku sprevádzať až 7-členný tím technikov, aby vystúpenie pre domácich fanúšikov bolo maximálne profesionálne nazvučené a odohrané. Máte sa načo tešiť!

Vstupné na túto skvelú akciu je v júli v cene 28 eur. Vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportal.