Portál BBonline.sk prichádza s novou aplikáciu do vašich mobilov. Aplikácia obsahuje množstvo užitočných informácií, ktoré vám umožnia nájsť hľadané správy, kontakty či cestovný poriadok MHD rýchlo a hlavne na jednom mieste.

Android aplikacia BBonline | REGIONAL MEDIA, s.r.o.Až dvadsať percent všetkých návštevníkov portálu BBonline.sk sa pripája cez mobilné zariadenia s operačným systémom Android. Práve pre užívateľov telefónov či tabletov s takýmto systémom je určená nová aplikácia, ktorá zjednoduší prístup na stránky BBonline.sk a zároveň ponúka niekoľko jednoduchých užitočných funkcionalít.

Ak disponujete vo svojom zariadení pripojením na internet, môžete si prezerať najnovšie správy z mesta a okolia, ale aj prehľad plánovaných podujatí či predpoveď počasia. Aj bez pripojenia k internetu je ale k dispozícii prehľad cestovných poriadkov MHD v Banskej Bystrici a tiež prehľad užitočných informácií a telefónnych čísel, ktoré sa môžu hodiť.

Aplikáciu s názvom BBonline si môžete bezplatne stiahnuť z obchodu Google Play.

„Už minulý rok spustená nová verzia nášho webu bola tvorená v responzívnom dizajne práve kvôli narastajúcemu počtu mobilných prístupov. Snažili sme sa aj počas roka optimalizovať web práve za účelom lepších mobilných prístupov. S našimi priateľmi sme teraz dali dokopy jednoduchú aplikáciu, ktorá v prvom rade interaktívne komunikuje s webovou verziou, ale zároveň ponúka aj niektoré offline užitočné informácie. Aplikácia sa bude samozrejme aktualizovať a veríme, že do budúcnosti aj rozširovať,“ uviedol šéfredaktor portálu BBonline.sk Filip Roháček.

Portál BBonline.sk ešte pred uplynulými komunálnymi voľbami výrazne posilnil aj svoje technické zázemie, a tak si počas volebnej noci v jednej chvíli bez problémov prezeralo stránky až skoro štyristo návštevníkov súčasne. Celkovo sa len počas spomenutých volieb od piatka 14. do pondelka 17. novembra pripojilo na stránky až 22-tisíc unikátnych návštevníkov, ktorí si stránky portálu zobrazili celkom 200-tisíc krát. Počas bežných dní zaznamenajú stránky BBonline.sk v priemere 3-tisíc návštev.