Hotel The Grand Vígľaš pozýva už v nedeľu 19. februára na 1. ročník svadobnej výstavy, ktorá sa uskutoční priamo v reprezentatívnych priestoroch tohto zrekonštruovaného zámku.

Ak hľadáte zaujímavý priestor pre svadbu, môžete v nedeľu využiť možnosť prehliadnuť si slávnostné zámocké priestory. Počas prehliadky budete mať možnosť prezrieť si všetky priestory vhodné pre svadobný obrad ale aj hostinu. Budete mať unikátnu možnosť ochutnať svadobné degustačné menu. Zorientujte sa v aktuálnych trendoch svadobnej výzdoby, šiat, doplnkov, šperkov. Obzriete si prácu vynikajúcich fotografov či kameramanov, vyskúšajte si svadobné líčenie. Na podujatie je nutná registrácia e-mailom: svadby@grandviglas.com alebo telefonicky na čísle 0903 698 383.

Priamo na mieste budete mať možnosť dohodnúť si vašu vysnívanú rozprávkovú svadbu. „Stále máme voľné termíny na rok 2017. Pre nevesty, ktoré rady plánujú všetko dopredu, prijímame objednávky už aj na rok 2018,“ približuje Katarína Lenhardtová z hotela The Grand Vígľaš.