Úradná správa č. 34, v Banskej Bystrici, 20. 3. 2015
Správy zo sekretariátu
Oblastný futbalový zväz aj touto cestou vyslovuje poďakovanie funkcionárom ŽP Šport Podbrezová a pracovníkom Správy športových a telovýchovných zariadení v Banskej Bystrici za ich ochotu a ústretovosť pri organizovaní zimného futbalového turnaja dospelých ako aj za ich pochopenie a poskytnutie svojich hracích plôch pre účely futbalového zväzu.
Športovo-technická komisia – predseda Ivan Šimko
Upozorňujeme futbalové kluby 2. triedy skupiny A, že futbalový klub Iskra Horné Pršany bude mať počnúc jarnou časťou šatne pre domáce aj hosťujúce družstvo zriadené v kultúrnom dome v obci.
Finálová skupina o „Pohár predsedu ObFZ Banská Bystrica“ 15. marca 2015.
Výsledky: Šalková – Nemecká 6 : 0, Bacúch – Braväcovo 3 :2 , stretnutie o 3. miesto Braväcovo – Nemecká 3 :2, finále Šalková – Bacúch 4 : 0.
Víťazom zimného turnaja sa stal FK Šalková. Na druhom mieste sa umiestnil FK 09 Bacúch a tretie miesto získali futbalisti FK Sokol Braväcovo. Ocenení boli i najlepší strelec finálového turnaja Martin ŠTULAJTER (Šalková), ktorý vsietil 4 góly, najlepší brankár turnaja Daniel VERNARSKÝ (FK (Šalková) a najlepší hráč finálového turnaja Matej BALIAK (Braväcovo).
Disciplinárna komisia – predseda Karol Bubniak
Prerušené tresty počas zimnej prestávky v súťažnom ročníku 2014/2015:
Pavel Chamko 1238434 FK Braväcovo 1 stretnutia nepodmienečne,
Ján Nesteš 1140917 FK Dúbravica 6 stretnutí nepodmienečne,
Ján Nesteš 1140917 FK Dúbravica pozastavenie výkonu činnosti kapitána mužstva na 3 mesiace v období od 19. marca 2015 do 19. júna 2015,
Karol Rakyta 1197290 FK Selce 1 stretnutie nepodmienečne,
Peter Piliar 1180295 FK Jasenie 6 stretnutí nepodmienečne,
Peter Jendrál, 691208 FK Hronec – vedúci mužstva OPRAVA 1 stretnutie nepodmienečne (DK nemala započítané dohrávané stretnutie v Podkoniciach zo dňa 2. novembra 2014, nakoľko už jesenná časť skončila a zasadnutie DK už nebolo),
Marek Žabka 1229439 FK Tajov 2 stretnutia nepodmienečne,
František Komora 700510 FK Jasenie – asistent trénera 3 stretnutia nepodmienečne,
Juraj Demeter 621004 FK Jasenie – asistent trénera 4 stretnutia nepodmienečne,
Martin Oravec 1154233 FK Brusno B DO 7 mesiacov nepodmienečne od 27. augusta 2014 do 26. marca 2015.
Všetky prerušené tresty platia s účinnosťou od 19. marca 2015 s výnimkou trestu Martina Oravca, ktorý sa počas zimnej prestávky neprerušoval.
V prípade odloženia prvých kôl futbalových stretnutí účinnosť trestu platí dňom odohrania prvého majstrovského súťažného stretnutia.
Odvolanie proti rozhodnutiu DK (okrem rozhodnutí podľa článku 37/3,5 alebo 8 DP) sa podáva na disciplinárnu komisiu ObFZ v lehote do 7 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie (článok 84 odstavec 1 DP).
Delegačný list č. 15
Delegačný list č. 15
I. trieda 15. kolo 29. 3. 2015 o 15,00
Nemecká – Hronec (Sališ – Dírer– Kosec)
Valaská – Strelníky (Dorčiak – Krupík – Sitarčík)
Lučatín – Brusno B (Bulla – Mereš, Godál – Kotrán)
Selce – Poniky (Rumanovský – Majer I. – Piar)
Podkonice – Jakub (Kubančík – Gajdoš – Mišány)
Braväcovo – Osrblie (Majer M. – Bošeľa – Kratochvíla)
T. Č. Balog – Jasenie (Auxt – Mikloš – Prochádzka)
II. trieda skupina A 15. kolo 29. 3. 2015 o 15,00
Malachov – Dúbravica (Kalina – Slabej – Uhrín)
Savon BB – Hiadeľ NE 10,30 (Ivanič A. – Ivanič P., Kalina)
Šalková B – H. Pršany SO (Krupík – Lakomčík, Páleš)
Selce B-Baláže – Harmanec NE 10,30 (Páleš – Gajdoš, Majer F.)
Mičiná – Tajov (Páleš – Ondrejka – Pecník)
Riečka – St. Hory (Hikker – Kováč)
Ľubietová – Králiky (Marček J. – Majer F.)
Stretnutia riadené SsFZ:
III. liga dorast skupina JUH 15. kolo 29. 3. 2015 o 12,30
T. Č. Balog – Bacúch (Mikloš – Auxt)