BBonline.sk, FK Dukla | 27.5.2012

Hlasujte za červeno-bielu jedenástku sezóny

Portál BBonline.sk vám v spolupráci Futbalovým klubom Dukla Banská Bystrica prináša hlasovanie o najlepšiu jedenástku skončenej sezóny, ktoré spájame so súťažou o zaujímavé ceny.

V drese prvého tímu FK Dukla Banská Bystrica sa v uplynulej sezóne 2011/2012 súťažne v zápasoch Corgoň ligy a Slovnaft Cupu predstavilo celkovo 31 hráčov. Všetkých nájdete v nižšom výbere, kde môžete ideálnu zostavu uplynulej sezóny určiť práve vy. Výsledkami tak môžete pomôcť budúcemu novému trénerovi Dukly, aj keď niektoré mená už červeno-biele farby aktuálne neobliekajú. Hlasovanie bude ukončené po týždni – 3. júna o 22.00 h a výsledky vyhlásené na stránkach BBonline.sk a fkdukla.sk 4. júna.

Navyše všetci hlasujúci sa dostávajú do žrebovania atraktívnych cien. Vyžrebovaní budú traja víťazi, ktorí získajú ceny od FK Dukla:

1. cena – Originálny dres FK Dukla s vlastným menom alebo prezývkou + sezónna permanentka na zápasy Dukly na krytú tribúnu na nasledujúci súťažný ročník.

2. a 3. cena – Sezónna permanentka na zápasy Dukly na nekryté sedenie na nasledujúci súťažný ročník + suveníry FK Dukla.

HLASOVANIE JE UKONČENÉ! Výsledky už v pondelok dopoludnia.

BBonline.sk dalsie clanky
HC '05 Banska Bystrica - HC Kosice, hokej finale 2015 | REGIONAL MEDIA, s.r.o.

Barani stavajú káder na novú sezónu, pod Urpín zavíta aj...

nightwish2

Súťaž o tričko a vstupenku na koncert Nightwish

Cipkarko, Brusno, 17.5.2014

Tipy na víkend: Deň detí, Čipkárskô či Duša fujary

bbos4

Banskobystrickí  stredoškoláci sú v dobrovoľníctve príkla...

kremnicka futbal dedina

Kam cez víkend za futbalom: Podlavice hostia Sásovú, Šalk...

lopta futbal trávnik

ObFZ BB: Úradná správa č. 44, Delegačný list č. 25