BBonline.sk, FK Dukla | 27.5.2012

Hlasujte za červeno-bielu jedenástku sezóny

Portál BBonline.sk vám v spolupráci Futbalovým klubom Dukla Banská Bystrica prináša hlasovanie o najlepšiu jedenástku skončenej sezóny, ktoré spájame so súťažou o zaujímavé ceny.

V drese prvého tímu FK Dukla Banská Bystrica sa v uplynulej sezóne 2011/2012 súťažne v zápasoch Corgoň ligy a Slovnaft Cupu predstavilo celkovo 31 hráčov. Všetkých nájdete v nižšom výbere, kde môžete ideálnu zostavu uplynulej sezóny určiť práve vy. Výsledkami tak môžete pomôcť budúcemu novému trénerovi Dukly, aj keď niektoré mená už červeno-biele farby aktuálne neobliekajú. Hlasovanie bude ukončené po týždni – 3. júna o 22.00 h a výsledky vyhlásené na stránkach BBonline.sk a fkdukla.sk 4. júna.

Navyše všetci hlasujúci sa dostávajú do žrebovania atraktívnych cien. Vyžrebovaní budú traja víťazi, ktorí získajú ceny od FK Dukla:

1. cena – Originálny dres FK Dukla s vlastným menom alebo prezývkou + sezónna permanentka na zápasy Dukly na krytú tribúnu na nasledujúci súťažný ročník.

2. a 3. cena – Sezónna permanentka na zápasy Dukly na nekryté sedenie na nasledujúci súťažný ročník + suveníry FK Dukla.

HLASOVANIE JE UKONČENÉ! Výsledky už v pondelok dopoludnia.

BBonline.sk dalsie clanky
foto 02 (c) Viktoria Hornanova

Kino v bazéne v júli prinesie Interstellar aj Divoké hist...

Robotnicky_dom_sala

Rekonštrukcia Robotníckeho domu ide podľa plánu, hotovo m...

ivan paluch

Ďalšia rana pre Slovensko, zomrel herec Ivan Palúch

Eluveitie 3

Augustový metalový večer s Helloweenom doplní aj Eluveiti...

Parkour meeting Banska Bystrica 2015 | BBonline.sk, ZVonline.sk

FOTO+VIDEO: V Banskej Bystrici sa stretli desiatky parkou...

lubomir faktor

Duklu napokon povedie Faktor