Ďalší ročník podujatia Grand Prix SNP v krasokorčuľovaní odštartuje už túto sobotu, 18. novembra. Plánovaný začiatok akcie je o 8.00 hod a samotné preteky potrvajú až do nedele 19. novembra.

Zimný štadión v meste pod Urpínom, konkrétne hala A, bude cez víkend žiť krasokorčuľovaním. Po roku tak do nášho mesta opäť zavítajú krasokorčuliari, aby si svoje sily mohli zmerať na už jubilejnom 55. ročníku tejto športovej akcie.

Súťažiť sa bude vo viacerých kategóriách. Prví traja v každej kategórii obdržia diplomy, poháre a vecné ceny, pričom každý zo zúčastnených získa tiež účastnícku medailu a vecné odmeny.

Pri príležitosti 55. ročníka krasokorčuliarskych pretekov sa organizátori rozhodli odmeniť aj jeden zo zúčastnených klubov, ktorý vyhrá čiernobielu laserovú tlačiareň. Do žrebovania budú zaradené všetky zúčastnené kluby.

Pre tých, ktorí by sa krasokorčuliarskeho podujatia radi zúčastnili osobne, avšak nemajú tú možnosť, bude k dispozícii priamy prenos z pretekov, a to na nasledujúcej stránke. Priamy prenos počas oboch dní zabezpečuje internetová televízia Eso.