Letné dni ubiehajú a vy ste sa ešte stále nerozhodli pre letnú dovolenku? Práve pre vás sú tu last minute ponuky banskobystrickej cestovnej kancelárie A-TOUR.

Bulharsko letecky zo Sliača od 349 €

Do obľúbenej bulharskej destinácie Primorsko môžete odletieť 12. augusta a vrátiť sa 22. augusta, pri čom pobyt v penzióne prvej kategórie vás výjde len na 349 € za dospelú osobu vrátane dopravy, ako aj všetkých poplatkov. V Primorsku i Kitene sú k dispozícii aj trojhviezdičkové hotely, kde môžete mať pobyt s raňajkami či bazénom v hoteli už za 409 €. Ak vás to viac láka na Slnečné pobrežie, tak v ponuke CK A-TOUR nájdete aj ***+ rovnako s raňajkami, bazénom a klimatizáciou na izbe od 419 €.

CK A-TOUR navyše ponúka aj možnosť kúpy samostatnej letenky na trase Sliač-Burgas-Sliač len za 214 € a pri tejto možnosti vám ponúka aj možnosť dopravy z letiska v Burgase do svojich letovísk.

Chorvátsko autobusom len za 289 €

Trojhviezdičkový penzión v Chorvátskom Drveniku sa môže stať vašim prechodným letným domovom na desať augustových dní už za 289 €. V cene je doprava luxusným autobusom najkratšou cestou, polpenzia a samozrejme všetky ďalšie povinné poplatky.

Cestovnú kanceláriu A-TOUR nájdete na Nám. Štefana Moysesa 7 v Banskej Bystrici. Viac informácií nájdete na internetovej stránke a-tour.sk, alebo na telefónnych číslach 048/412 39 72, 0905 745 070, prípadne e-mail adrese a-tour@a-tour.sk.