koscova hadŠansónovo jazzový koncert speváčky Katky Koščovej a klaviristu Daniela Špinera je určite dobrá voľba na spríjemnenie májového večera. Koncert sa uskutoční v piatok 23. mája o 19. hodine v Klube Hudby a Divadla v Banskej Bystrici.

Katka Koščová, ako zrejme viete, je prvá slovenská Superstar. Sympatická Prešovčanka si získala srdcia mnohých nielen vďaka svojmu nesporne kvalitnému speváckemu prejavu, ale aj svojou skromnosťou a bezprostrednosťou. Jej pesničky, ako sama hovorí, sú zmesou soft jazzu, šansónu, folku.

„Takáto muzika mi dáva neuveriteľný priestor na hru, improvizáciu, nikdy dopredu nevieme, ako pesnička dopadne na koncerte, vymýšľame si nové prvky, hráme sa, stále vzniká niečo nové,“ povedala Katka, ktorá sa do Banskej Bystrice vždy veľmi teší.

V spolupráci s Klubom HaD sme pre vás opäť pripravili súťaž o vstupenky na koncert Katky Koščovej. Do žrebovania o dve vstupenky zaradíme všetkých, ktorí do utorka 20. mája 16.00 h správne odpovedia na otázku: Odkiaľ pochádza Katka Koščová?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Anna Steinhübelová.