Zaradiť sa medzi elitu úspešných ľudí a patriť k podnikateľom alebo manažérom, ktorým sa v živote dobre darí, nie je pre všetkých až tak jednoduché. Neplatí to ale v prípade, ak ste sa rozhodli si založiť vlastnú spoločnosť a využívať popri tom virtuálnu kanceláriu. V niektorých prípadoch vám dokáže nahradiť úplne všetko čo pre svoj biznis potrebujete. Teraz sa môžete spolu s nami o tom presvedčiť.

Začnite s jednoduchou registráciou vašej novej spoločnosti

Kroky, bez ktorých sa pri zakladaní spoločnosti nezaobídete. Musíte mať svoje sídlo s pevne stanovenou adresou a označením. Ak nechcete na tieto účely využívať súkromnú adresu, ale nemáte žiadnu inú možnosť, pretože prenájom obchodných priestorov je drahý, môžete vyskúšať virtuálnu kanceláriu. Vybavíte cez ňu všetko dôležité!

Lacnejšia verzia klasiky

Zo zákona je to povolené a každý podnikateľ, ktorý si nemôže dovoliť klasické priestory, alebo ich jednoducho nepotrebuje, môže svoju spoločnosť zapísať do ORSR (Obchodného registra SR) na adrese virtuálnej kancelárie. Domácu pracovňu s elegantnou konferenčnou stoličkou si môžete zariadiť aj doma.

V prípade potreby a nutnosti prezentovať svoj nový produkt alebo rokovať s klientom, môžete využiť reprezentatívne priestory prenajímateľa virtuálnej kancelárie. Ide o sídlo s fyzickou polohou, väčšinou v dobrej lokalite, ktorá vás bude v očiach zákazníkov veľmi dobre prezentovať. K dispozícií je vyškolený personál, moderné recepčné kreslá, spracovanie pošty a jej evidencia. Môžete požiadať o notifikáciu a mať tak prehľad o všetkej doručenej pošte.

Ako vyťažený podnikateľ máte potom čas na všetko ostatné, pretože viete, že administratíva a prípadná komunikácia s úradmi je v dobrých rukách. To všetko vďaka dobre vybavenému virtuálnemu sídlu.