Druhý septembrový víkend sa bude v meste pod Urpínom niesť v znamení príjemného počasia. Obloha bude prevažne jasná a bez zrážok, pričom maximálna teplota vzduchu sa počas všetkých troch dní vyšplhá výrazne nad hranicu 20 °C.

Piatok (11. 9.) prinesie prevažne jasnú až polojasnú oblohu bez zrážok, pričom fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od ranných 15 až 13 do najvyšších denných 23 až 25 stupňov Celzia.

Sobota (12. 9.) bude slnečným víkendovým dňom s minimálnou oblačnosťou. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Z ranných 14 až 12 sa cez deň oteplí na maximálnych 23 až 25 °C.

Nedeľa (13. 9.) zakončí týždeň v znamení jasnej, popoludní polojasnej oblohy bez zrážok. Teplota vzduchu sa z ranných 14 až 12 cez deň vyšplhá na maximálnych 26 až 28 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.