Počas nasledujúceho víkendu bude v meste pod Urpínom slnečno. Obloha bude počas nasledujúcich troch dní prevažne jasná a bez úhrnu dažďových či snehových zrážok. Naďalej bude chladno a teploty vzduchu budú v nočných hodinách dosahovať mínusové hodnoty.

Piatok (20. 11.) prinesie v skorých ranných hodinách ešte veľkú oblačnosť, no obloha sa postupne vyjasní a užijeme si množstvo slnečných lúčov. Fúkať bude prevažne severný vietor, ktorý môže v nárazoch dosiahnuť rýchlosť až 10 m/s. Teplota vzduchu sa z ranných 2 až 0 cez deň vyšplhá na 5 až 7 °C.

Sobota (21. 11.) bude víkendovým dňom s prevažne úplne jasnou oblohou bez zrážok. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od najnižších ranných -1 až -3 do najvyšších denných 3 až 5 stupňov Celzia.

Nedeľa (22. 11.) zakončí týždeň v znamení cez deň minimálnej, večer už zväčšenej oblačnosti, z ktorej by však úhrn zrážok podľa meteorologických modulov prameniť nemal. Opäť bude chladno, pričom z ranných -3 až -5 sa cez deň oteplí len na 3 až 5 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.