Predposledný aprílový víkend budú v Banskej Bystrici sprevádzať príjemné teploty vzduchu šplhajúce sa k úrovni dvadsiatich stupňov Celzia. Užijeme si slnečné lúče a dážď podľa meteorológov očakávať nemusíme.

Piatok (21. 4.) prinesie spočiatku ešte viac oblakov na oblohe, ktorá sa však popoludní takmer úplne vyjasní. Z ranných 7 až 5 sa počas dňa oteplí na 16 až 18 °C.

Sobota (22. 4.) bude slnečná. Očakávať môžeme jasnú, krátkodobo polojasnú oblohu. Teploty vzduchu sa z ranných 8 až 6 počas dňa vyšplhajú na 17 až 19 stupňov Celzia.

Nedeľa (23. 4.) sa má taktiež niesť v duchu prevažne jasnej až polojasnej oblohy, ktorá sa má zamračiť až k večeru. Vzduch sa z ranných 8 až 6 počas dňa zohreje na 17 až 19 °C. V noci, v skorých ranných pondelňajších hodinách sa už má rozpršať.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v centre Banskej Bystrice a Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.