V závere októbra nás bude v Banskej Bystrici aj naďalej sprevádzať premenlivá oblačnosť a teploty vzduchu šplhajúce sa k hranici 20-tich stupňov Celzia.

Piatok (28. 10.) prinesie spočiatku zväčšenú oblačnosť, no obloha sa v druhej polovici dňa vyjasní. Dážď očakávať nemusíme. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 11 až 9 do popoludňajších 16 až 18 °C.

Sobota (29. 10.) bude prevažne polooblačná, krátkodobo s jasnou oblohou. Pršať tak nemá. Ani počas volebného dňa nás silnejší nárazový vietor nepotrápi. Z ranných 9 až 7 sa cez deň oteplí na 17 až 19 stupňov Celzia.

Nedeľa (30. 10.) sa bude v meste pod Urpínom niesť v duchu zamračenej, odpoludnia už vyjasnenej oblohy, z ktorej podľa predbežnej predpovede pršať nebude. Teploty vzduchu sa z ranných 10 až 8 počas dňa vyšplhajú na príjemných 19 až 21 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v centre Banskej Bystrice a Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.