Aj tento rok si nielen priaznivci automobilových veteránov prídu na svoje počas víkendu vo Vlkanovej. Uskutoční sa tu 3. ročník Stretnutia veteránov a ostatných motoriek s bohatým sprievodným programom. 

veteraniTento rok pripravili organizátori – občianske združenie Veterán club Vlkanová opäť bohatý program pre deti aj dospelých spojený s rôznymi vedomostnými súťažami a súťažami zručnosti, prepojené vystúpeniami hudobných skupín rôznych žánrov. Po úspešnom zorganizovaní 2. ročníka s veľmi dobrým ohlasom všetkých účastníkov,  sa rozhodlo pokračovať v začatej ceste a usporiadať ďalší ročník s pestrým programom. Cieľom je udržať trend, ktorý by sa bez finančnej podpory reklamných  partnerov nepodaril a to nevyberať vstupné na akciu a sprístupniť ju všetkým, ktorí sa chcú zabaviť a stráviť príjemný deň.

Pozvanie na akciu prijali zaujímaví hostia. Známa slovenská oldtime band Slovak Tango, hudobná rocková skupina M.N.G. a tiež hosť z vlaňajška skupina DRÍST interpretujúca ľudové piesne v rockovom štýle , ktorá sa vlani tešila veľkej popularite. Pretože akcia sa koná 1. júna na Medzinárodný deň detí nezabudli  sme ani na nich, doobeda  pripravili pre nich rozprávku v podaní hercov z divadla Harry theater s názvom „O smutnom kráľovi“, rôzne atrakcie, jazda na koňoch, skákajúci hrad, detský kútik a rôzne súťaže. Akciu bude moderovať moderátor Igor Duschek.