Najvyššia slovenská basketbalová súťaž prichystala v 34. kole súboj domácej Handlovej s Banskou Bystricou. V troch tohtosezónnych vzájomných  stretnutiach ťahali policajti vždy za kratší koniec. V ich poslednom spoločnom súboji v základnej časti preto chceli túto negatívnu sériu prelomiť.

MBK Handlová – ŠKP Banská Bystrica 94:60 (26:12,20:14,17:13,31:21)

Zostava a body Handlová: Drezga 22, Stanojević 13, Šoška 12, Djordjević 11, Bjelica 8 (Smiljanić 17, Savić 8, Haviar 3, Mátych 0, Matuškovič 0)

Zostava a body Banská Bystrica: Žiak 17, Thompson 8, Körner 5, Moliva 3, Rendla 0 (Rhymes 11, Munks 9, Vojtek 4, Blagojević 3, Maree 0, Hintoš 0, Berkis 0)

TH: 28/35 – 12/25, Trojky: 4 – 6, Fauly: 28 – 31

SKP Banska Bystrica - Prievidza, basketbal, 16.3.2014Táto ambícia im však už od začiatku nevychádzala. Policajti zlyhávali hlavne v koncovke. Prvýkrát sa presadili až po dvoch minútach hry. Za to domáci boli úspešnejší a do prvej štvrtiny si vypracovali štrnásťbodový náskok.

Ani v druhej desaťminútovke to zo strany Banskobystričanov nebola žiadna sláva. Zlá hra v obrane, veľa faulov a mizerná strelecká úspešnosť zapríčinila, že po prvej polovici stretnutia svietil na ukazovateli stav 46:26 pre Handlovú.

Basketbal - SKP Banska Bystrica vs. BC Prievidza - 11.02.2015 - Banska BystricaPo prestávke sa hneď v úvodnom útoku presadil Körner a naznačil, že Bystričania ešte budú chcieť s týmto duelom niečo spraviť. Žiaľ, náskok domácich bol už priveľký. Handlová si v tretej aj záverečnej desaťminútovke udržiavala svoje vedenie. Zverenci trénera Miroslava Grznára sa súperovi najviac priblížili len ku koncu tretej časti, keď rozdiel činil dvadsať bodov. Hosťujúci hráči tak nenadviazali na vysokú výhru z predchádzajúceho kola, s Handlovou prehrali aj štvrtý vzájomný súboj, tentokrát po výsledku 60:94.

Netradične v nedeľu 22. februára sa policajti predstavia na domácej palubovke, kde privítajú súpera z Nitry. Začiatok zápasu je naplánovaný na 18.30 hod.