Už za pár dní nás v mestskom parku čaká promenádny koncert, tentoraz v štýle Veľkého Gatsbyho. Bystričania majú možnosť spoločne zažiť atmosféru veľkolepých a okázalých večierkov americkej spoločnosti . Dvadsiate roky minulého storočia sa pripomenú nielen hudbou, ale aj tancom, spevom a vynikajúcou zábavou.

Už túto nedeľu 11. 8. 2019 o 17.00 h máte možnosť sa v mestskom parku vrátiť do takzvanej zlatej éry. Čaká na vás promenáda minulých rokov s výstavou retro áut, kostýmami a samozrejme nemôže chýbať koncert bystrickej kapely Gatsby Sounds.

Gatsby Sounds je kapela zložená z profesionálnych hudobníkov, hrajúca súčasné moderné hity prerobené do postmoderného štýlu.

V ich repertoári nájdete veľké hity od slávnych svetových osobností ako sú Bon Jovi, Lady Gaga, George Michael, Meghan Trainor, či Karel Gott, ale aj ich vlastné slovenské aranžmány známych piesní napríklad od Mira Žbirku, Zuzany Smatanovej alebo dokonca aj kapely Horkýže Slíže.Mysleli aj na detaily a preto ich koncertné outfity prispôsobili obdobiu Veľkého Gatsbyho, ktoré spolu so swingovou hudbou na koncertoch vytvárajú podmaňujúcu retro atmosféru.