Letisko v obci Čerín – Čačín už budúci víkend obsadia škodovky. A ak patríte k milovníkom nie len veteránov a hlučných výfukov, určite si to nenechajte ujsť. 

Tak ako aj minulé roky je to dvojdňový event majiteľov a fanúšikov škodoviek. Vítaní sú ale aj návštevníci s inými značkami vozidiel. Pre návštevníkov zrazu  je pripravený bohatý program, súťaže (šprinty, slalom, meranie hluku, súťaže zručnosti – škoda – autoškola, slalom s RC autom – takzvané vrátenie sa do detských čias, poprípade hod pneumatikou) + plus party s DJ – om a mnohé ďalšie.

Brány letiska otvárajú už o 16.30 h, kedy dorazí spanilá jazda z Banskej Bystrice. V piatok  bude tiež voľný program a pripravené sú súťaže zručnosti. V sobotu na vás čaká slalom, merané šprinty, a meranie hlučnosti výfukov, a vyhlásenie najkrajšieho veterána a leštenky zrazu.

Počas celej soboty budú prebiehať aj súťaže pre najmenších škodovkárov. Takisto popri veteránoch budú môcť návštevníci zrazu obdivovať aj najnovšie modely ŠKODA. Jedným z partnerov podujatia je aj banskobystrická spoločnosť EUROMOTOR, autorizovaný predajca značky Škoda.

Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku.