IMG_3833_DxOZdravý životný štýl si v povedomí ľudí už pomaly získava svoje miesto. Ľudia sa začínajú zaujímať o rovnováhu tela a duše. Nie všetci sme však rovnako úspešní.

Na ceste za „harmonickým ja“ stojí veľa prekážok – málo času, chýbajúca podpora, nedostatok správnych informácií, slabá motivácia. Ak si ten čas na seba 16. a 17. mája nájdete – to ostatné určite pocítite na podujatí HARMÓNIA Festival zdravia a krásy, ktorý sa v tom čase bude konať v bystrickom Hoteli Lux.

Celé podujatie je veľkou oslava zdravého životného štýlu. Súčasoťou sú zážitkové prednášky, množstvo zaujímavých tovarov a služieb na výstavách a bohatý sprievodný program pre deti i dospelých.

IMG_3953_DxONa zážitkových prednáškach sa predstavia 19 lektori a odborníci z oblasti zdravej výživy, alternatívnej liečby či medziľudských vzťahov. Vystúpi MUDr. Vladimír SAVČENKO, známy psychoterapeut; Andy Pavlík Timková, autorka knihy Navarme si zdravie. Prednášať bude aj uznávaný odborník na zdravú výživu – Peter Planieta, BIO človek roka 2012. Témy, z ktorých si počas dvoch májových dní budete môcť vybrať sú komplexná starostlivosť o vlastné zdravie, prevencia ochorení, návrat k prírode, ale i budovanie vzťahov, kvalitnej partnerskej komunikácie a užívanie si radostného života. Témami prednášok budú aj zdravé chudnutie, vedomá predstavivosť a liečivá ceste k sebe.

Návštevníci HARMÓNIA festivalu zdravia a krásy sa i tento rok môžu tešiť na 3 výstavy – Zdravie a prevencia, Krása a relax, Ezoterika a osobnostný rozvoj. Na výstavách nájdete zaujímavé tovary a služby za výhodné ceny, napr. prírodné aloe vera, bio potraviny a zdravé sladkosti, rastlinné údeniny, šperky z polodrahokamov, liečivé minerály, sviečky, prírodnú kozmetiku, doplnky zdravej výživy, japonský čaj, knihy o zdravom životnom štýle a iné. Na výstave bude prítomných viac ako 60 vystavovateľov z celého Slovenska.

[youtube 6fu7O64aWnE 640 390]

Súčasťou 2. ročníka HARMÓNIA Festivalu v Banskej Bystrici budú aj rôzne merania a diagnostiky zdravia, fotenie, čistenie a diagnostika aury aj ukážky meditácie. Pre deti pripravujeme v spolupráci so Súkromným centrom voľného času a Hudobnou školou YAMAHA na Radvanskej ul. detský kútik s detskými tvorivými dielňami, ale tiež art-terapiu pre deti i dospelých.

IMG_3684_DxOK podujatiu zdravého životného štýlu bezpochyby patrí aj zdravá strava.

Vegánske a markobiotické ochutnávky si návštevníci HARMÓNIE budú môcť vychutnať počas celej doby trvania akcie. Pre zábavu, pobavenie aj poodhalenie budúcnosti budú k dispozícii numerologičky a veštice z TV8.

Miesto: Hotel Lux*** na ul. Námestie slobody 2, BANSKÁ BYSTRICA

Termín a čas: piatok, 16. mája: 11.00 – 19.00 h.;sobota, 17. mája: 09.00 do 19.00 h.

Základné vstupné na výstavu: 1 Eur. Celodenné permanentky na prednášky za 8 a 12 Eur v predpredaji cez www.Ticketportal.sk a v deň konania akcie pri kúpe na mieste 10 a 15 Eur.

Viac informácií o podujatí, lektoroch presný časový harmonogram prednášok: www.HarmoniaFest.sk

Súťaž!

Hrajte s nami o dve dvojdenné prednáškové vstupenky na festival Harmónia v Banskej Bystrici. Stačí, keď nám do stredy 14. mája 16.00 h odpoviete na otázku: Aké je meno známeho psychoterapeuta, ktorý bude na Harmónia Festivale zdravia a krásy v Banskej Bystrici prednášať?

Súťaž je ukončená. Výherkyňami sa stali Iveta Arvajovičová a Veronika Juhásová.