Ak si myslíte, že všetky dobré kultúrne akcie, na ktoré sa oplatí ísť, sa konajú jedine v Bratislave, mýlite sa. Ani Banská Bystrica kultúrou nezaostáva. Aj keď sa v nej možno nekonajú koncerty svetových mien, aj slovenská scéna ponúka skutočne kvalitnú muziku, ktorá sa už 8. apríla objaví aj v banskobystrickom Urban Spote.

Už za pár dní sa 8. apríla sa v banskobystrickom Urban spote predstaví Vec, Hafner, Modré Hory a PJ & FunkDat. Poznáme presný program a zaujímavé informácie, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Ak chcete lístky za 7 €, máte tak možnosť urobiť do 4. apríla v sieti predpredaj.sk. Ak to náhodou nestihnete, lístky sa budú dať zakúpiť aj na mieste za 9€.

vec, hafner, modre hory title

Okrem zaujímavých účinkujúcich sa na akcii môžete tešiť aj na premietanie skejtového filmu “Peniaze nie sú problém” od chalanov z LowCostu, ktorí budú na akcii spolu s Igorom Hanečákom a jeho projektom Nejebem na to predávať tričká, šiltovky či ponožky. Zakúpením týchto vecí podporíte slovenský skateboarding.

Po premietaní filmu pokrstí DJ FunkDat spoločne s českým raperom PJ-om svoje nové LP Pol Na Půl. Krstný otec mu bude kto iný ako Vec, ktorý sa na akcii predstaví tesne po Modrých Horách, spoločne so svojim spolubojovníkom Škrupom.

Ako hovorí Branči Kováč: “Na Urban Spot sa veľmi tešíme. Spoločne s Modrými Horami a Hafom to v Bystrici odpálime. Ak sa podarí, dáme spoločne aj nejaký featuring. Určite sa je na čo tešiť.”

[youtube eweS3j30CUQ 640 390]

Hafner spolu s Beyuzom predvedie svoju šou hneď po Vecovi. Ak ešte stále nebudete mať dosť – akcia nekončí, do skorých ranných hodín si budete môcť vychutnávať Funkové, či hiphopové beaty s DJ FunkDatom.

Takže ak ešte stále uvažuješ o tom, či na akciu prídeš alebo nie, odpoveď je jednoznačná. Kúp si lístky v predpredaji čo najskôr, zober svojich kámošov a 8. apríla príď na akciu, ktorá podporuje slovenský skateboarding.

LINE – UP

20:00 – Door open, DJ FunkDat
20:45 – 21:15 – Premietanie filmu “Peniaze nie sú problém”
21:30  – 22:00 – PJ & FunkDat – Krst LP Pol Na Půl
22:15 – 23:15 – Modré Hory
23:30 – 0:30 – Vec & Škrupo
0:45 – 01:30 – Hafner & Beyuz
01:30 – …. – DJ FunkDat