pohansky vecerBlack Cloud Picture & Betrayers Of Blood uvádzajú prvý spoločný koncert v nových priestoroch obnoveného, legendárneho Tartaros Rock Clubu. Akcia s názvom Pohanský Večer príde do Banskej Bystrice v piatok 17. apríla a prinesie tri zaujímavé mená.

Cadence Noir k nám zavíta z anglického Nottinghamu. Kvarteto hrajúce melodický folk/rock, nebudú chýbať akustické pasáže doprevádzané husľami a ešte tajomná dávka “gothic”. Ramchat bude ďalšou kapelou večera, ktorej členom je aj známy spisovateľ či cestovateľ, Pavel “Hirax” Baričák. Ten je po odchode z Lunatic Gods späť s novým poňatím slovanskej mytológie. Pre Ramchat to bude jediný tohtoročný jarný koncert v našom kraji. Krahulec je posldným menom večera. Mladá krv z Považia predstaví folk rock s pohanskou tematikou, píšťalky, gajdy, akordeón a umné striedanie clean + harsh vokálov.

Začiatok koncertu je stanovený od 21. hod. Vstupné budú 3 €, pričom na platiacich návštevníkov čaká tombola so zaujímavými cenami. Organizátori pripomínajú, že v klube sa nefajčí. Viac informácii sa dozviete na facebooku.

[youtube U53gY5x5ifE 640 390]