Tretia septembrová sobota bude v banskobystrickom Klube 77 patriť tradične rockovej a metalovej hudbe. Tentokrát však bude mať večer špeciálny nádych, keďže Angelus fest bude benefičný.

Angelus fest sa bude konať v sobotu, 19. septembra, pričom brány Klubu 77 sa otvoria o 17:00. Benefičný rockovo-metalový koncert  je organizovaný v spolupráci s OZ Onkológia Banská Bystrica a výťažok zo vstupného bude určený na nákup ultrasonografu pre onkologické oddelenie Roosveltovej nemocnice v Banskej Bystrici.

Program Angelus festu otvorí kapela Warriors Of Steel, ktorá zahrá hity legendárnej skupiny Manowar. Nasledovať bud Castaway, slovenská špička progresívneho rock-metalu. Tešiť sa môžete aj na XIII Ghosts, výborný revival band kapely Rage. V druhej polovici line-upu sa predstaví banskobystrická skupina Abstract, rožňavská formácia Renaissense a MotorScream project.

Vstupenky v cene 7 € bude možné zakúpiť len priamo na mieste v deň konania koncertu. Koncert sa uskutoční aj vďaka podpore Mesta Banská Bystrica a Nadácie Poštovej banky. Podujatie nájdete aj na Facebooku.

Na koncerte vystúpia kapely:

  • Abstract / experimental instrumental metal
  • Castaway / progresívny rock-metal
  • Renaissense / progresívny metal
  • MotorScream project / old school heavy metal
  • XIII Ghosts / Rage revival, heavy/power metal
  • Warriors Of Steel / Manowar revival, heavy metal

Prispieť do zbierky môže ktokoľvek zaslaním ľubovoľnej sumy na účet OZ Onkológia Banská Bystrica.

Platobné údaje zbierky OZ Onkológia Banská Bystrica

IBAN: SK54 0200 0000 0036 5764 6651
Variabilný symbol: 77
Informácia pre príjemcu: Angelus Fest
Kontaktná osoba: MUDr. Matej Hrnčár, ozonkologiabb@gmail.com