Koncom septembra to v Banskej Bystrici opäť vypukne! Tri dni zábavy, pracovného nasadenia, nových skúseností a stretnutí s inšpiratívnymi ľuďmi prinesie tretí ročník Startup Weekend. Uskutoční v dňoch 25. – 27. septembra 2020.

Podujatie  Startup Weekend, ktoré sa každoročne koná vo viac ako sedemsto mestách v rôznych kútoch sveta, úspešne otvorilo dvere do sveta už tisícom začínajúcich podnikateľov. V posledný septembrový víkend (25. – 27. 9.) sa po tretí raz uskutoční aj v Banskej Bystrici, opäť v coworkingovom centre 365.labb na Lazovnej ulici.

„Aj tento rok očakávame výnimočných, dravých a kreatívnych účastníkov, ktorí tento víkend zmenia na skvelú show. Nebudú chýbať mentori, ktorí podujatiu dodajú šmrnc a eleganciu,“ uvádzajú organizátori podujatia.

Vstupenky na Startup Weekend 2020, ktorý sa mal pôvodne konať v apríli, sú od 14. júla znovu v online predaji a možno si ich zakúpiť aj v deň začatia podujatia. V cene vstupenky (od 15 eur) je strava od piatkového do nedeľného večera (raňajky, obed, večera), mentoring od skúsených profesionálov a možnosť vyhrať zaujímavé ceny.

Registráciu nájdete na stránke www.eventbrite.com.

Startup Weekend Banská Bystrica 2018:

Startup Weekend je globálne celosvetové hnutie aktívnych a podnikavých ľudí, ktorí sa neboja výziev a pustia sa do úspešného podnikania prostredníctvom hry, ktorá sa však môže zmeniť na realitu.

Tretí ročník Startup Weekend v Banskej Bystrici organizuje OZ LINK CoWorking Banská Bystrica, v spolupráci s BIC Banská Bystrica. Podujatie je súčasťou projektu Social Impact Academy, ktorý realizuje občianske združenie LINK CoWorking Banská Bystrica, spolu s partnermi Rada mládeže Banskobystrického kraja a Språk og kulturforening z Nórska. Projekt Social Impact Academy je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Viac informácií nájdete na facebookovej stránke  facebookovej stránke Startup Weekendu.