Sú svieže, mladistvé a trendy. Reč je o tričkách s celoplošnou potlačou, vďaka ktorým budete vždy neprehliadnuteľný. V pánskych šatníkoch si našli svoje miesto len prednedávnom, no už teraz je jasné, že budú hitom nadchádzajúcich sezón.

Tričká s celoplošnou potlačou sú skutočným hitom

Tričká s potlačou sú obľúbené najmä v neformálnom a streetwear štýle, pričom super vyzerajú v rôznych outfitoch. Na trhu ich nájdete v rôznych prevedeniach, strihoch aj dĺžkach, no jedno majú spoločné. Tento druh tričiek ocení každý, kto chce mať vo svojom šatníku originálne a zaujímavé kúsky. Prečo teda po nich siahnuť?

Originálny vzhľad – tričká s celoplošnou potlačou sú vždy iné, vždy originálne. Môžete tak vďaka nim vyjadriť svoj osobný štýl či dokonca náladu. V obchodoch zoženiete tričká s akoukoľvek potlačou, od svojho obľúbeného filmu cez jedlo až po ročné obdobie.

Pohodlnosť a voľnosť pri pohybe – snáď neexistuje pohodlnejší kúsok oblečenia pre mužov ako tričko. Dáva vám voľnosť pri pohybe aj flexibilitu. Dôležité je ale zvoliť si vhodný materiál, ktorý je mäkký a príjemný na dotyk. Ideálne sú bavlna či polyester.

Trendy a moderný lookpánske tričká s celoplošnou potlačou sú a aj budú veľmi trendy. Dôkazom toho sú aj celebrity a známe osobnosti, ktoré po týchto tričkách siahajú čoraz viac.

Vhodné na rôzne príležitosti – možno sa to na prvý pohľad nezdá, no pri správne vyskladanom outfite si tričká s potlačou môžete obliecť na rôzne príležitosti. Vezmite si ich do školy, do práce, na rande, na koncert či na šport. Ide o skutočne veľmi univerzálny kúsok.

Ako nosiť tričká s celoplošnou potlačou?

V posledných rokoch celkovo vzrastá obľúbenosť streetwear štýlu, ku ktorému jednoznačne patria aj tričká s celoplošnou potlačou. Trendy sa však rýchlo menia, preto sa oplatí sledovať tie najnovšie. Stavte na tričká s výraznými vzormi kvetov, listov, zvierat či abstraktných motívov. Tieto tričká budú super vyzerať z jednofarebnými nohavicami, ideálne s bielymi, čiernymi či šedými džínsami. Nezabudnite aj na doplnky v podobe ľadvinky či opasku. Ak potrebujete aj vrchnú vrstvu, ideálna bude džínsová bunda či mikina.

Pokiaľ máte radšej menej výrazné farby tričiek, páčiť sa vám budú napríklad batikované v jednom farebnom tóne. Tu si môžete dovoliť zaexperimentovať s výraznejšími farbami nohavíc či doplnkov. Perfektne vyniknú masívne tenisky. Alebo siahnite po bielom či čiernom tričku s malými obrázkami niečoho, čo vás vystihuje. Pokojne to môže byť pizza či mačičky.

Nebojte sa extravagantnosti, ktorá jednoznačne patrí do ulíc. Pokojne si vyberte tričko s veľkými červenými ružami, fialovým jednorožcom alebo kresleným ufom. Vyjadríte tým svoju bláznivú a veselú povahu, za čo vás budú ostatní uznávať. Na letnej dovolenke a ku kratším džínsovým nohaviciam či bermudám si oblečte tričko s celoplošnou potlačou paliem, mora či západu slnka. K letu farby patria, nebojte sa ich.

Ako sa starať o tričká s celoplošnou potlačou?

Je pravda, že starostlivosť o tričká s celoplošnou potlačou je o niečo zložitejšia ako o tričká bez potlače. No ak budete vedieť ako na to, vydrží vám v 100% stave aj niekoľko sezón. V prvom rade ho pred praním vždy prevráťte naruby, aby sa potlač mechanicky nepoškodzovala. Program zvoľte klasický, no teplotu dajte ideálne na 30 °C. Taktiež nezabudnite použiť šetrné čistiace prostriedky. A ešte si pamätajte jedno veľmi dôležité pravidlo – tričká s celoplošnou potlačou nepatria do sušičky.