Zábavno-inšpiratívna talkshow Povec ty počas pandemického obdobia nezapadla do zabudnutia, naopak. Moderátor Marek Polomský ju vracia späť pred banskobystrických divákov.

Úspešní ľudia nielen z Banskej Bystrice sa v rozhovoroch s Marekom Polomským vedia na svoj život pozrieť aj so štipkou humoru a výber hostí pre sedemnáste pokračovanie show Povec ty naznačuje, že to ani tentokrát nebude inak.

Marek Polomský si do Divadla v Europe pozval troch a inšpiratívnych ľudí – fotografa Lukáša Kimličku, speváčku Dominiku Mirgovú a športovca Vlada Moravčíka.

„Zvedavé otázky v Povec ty 17 budú zamerané na všetky smery – fotenie známych osobností, pohyb v šoubiznise, pôsobenie v printe, navrhovanie módnej kolekcie. SuperStar v roku 2007, rodičovstvo a tvorba mladej krásnej ženy na Slovensku. Trénerstvo, otcovstvo, zápasy a koniec športovej kariéry 11-násobného šampióna,“ približujú organizátori.

Show Povec ty s touto trojicou hostí je na programe v Europa SC už vo štvrtok, 9. júna o 19.00 h. Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal.