Mladých inšpiratívnych ľudí zo stredného Slovenska bude predstavovať nová talkshow Povec ty v banskobystrickom centre nezávislej kultúry Záhrada. Hosťami prvej časti budú už tento štvrtok, 18. februára, cestovateľka Mária Zerzanová, podnikateľ a barista Šimon Staš a známy dídžej klubu Ministry of fun David Dave Eremias.

povec-tyMarek Polo Polomský je mladý banskobystrický moderátor, ktorého ste už možno stretli pri rozličných tunajších podujatiach. Práve v jeho hlave skrsla myšlienka predstaviť inšpiratívnych ľudí regiónu v tak trochu netradičnej talkshow.

„Veľa ľudí má zaujímavý job, alebo sa venujeme niečomu zaujímavému o čom ostatní nevedia. Aj takýchto ľudí chcem odprezentovať. Moja talkshow je o motivácií, inšpirácií a ľuďoch čo makajú na svojich snoch a plánoch,“ približuje Polomský.

Svojim programom chce inšpirovať a motivovať aj ďalších mladých ľudí príkladom úspešných rodákov z nášho regiónu. „Drvivá väčšina hostí Povec ty sú a budú Stredoslováci, ktorí neodišli z kraja, ale plnia si sny tu – doma. Do pilotnej časti Povec ty som si pozval troch hostí, ktorí sú podľa mňa unikátni tým čo robia, ako žijú a pritom sú skvelé osobnosti,“ dodáva moderátor talkshow.

povec-ty„Mojim prvým hosťom bude Šimon Staš, úspešný podnikateľ, barista. Okrem toho, že podniká s kávou po celom Slovensku, žije stále v Banskej bystrici, je na doktorandskom štúdiu na ekonomickej fakulte UMB a možno aj preto sa mu tak darí v podnikaní,“ približuje Polomský.

„Druhým hosťom bude Mária Zerzanová z Brezna, ktorá pobehala skoro celý svet. Táto šikovná mladá slečna zavítala napríklad do Chile, Filipín, Indie, Malajzie, USA či na Nový Zéland a mnohých ďalších. Posledným hosťom prvej časti bude David Eremias, známejší ako DJ Dave. Je rezidentom klubu Ministry of Fun a je tiež jeho manažérom. Trúfam si povedať, že je jedným z top DJ elektronickej hudby na Slovensku. Samozrejme sa nebudeme rozprávať len o hudbe, ale aj jeho ceste za splnením si sna,“ dodáva moderátor programu.

Prvá talkshow Povec ty sa uskutoční vo štvrtok 18. februára od 19.00 h v Záhrade – Centre nezávislej kultúry v Beniczkého pasáži na Námestí SNP. Vstup na podujatie je voľný, kapacita sály je obmedzená.

Videozáznam talkshow Povec ty si budete môcť neskôr pozrieť aj na BBonline.sk.