Tri dni zábavy, pracovného nasadenia, nových skúseností a stretnutí s inšpiratívnymi ľuďmi. To je Startup Weekend 2020 v Banskej Bystrici. Záujemcovia o účasť na podujatí si môžu ešte do 15. marca zakúpiť vstupenky za zvýhodnenú cenu.

Tretí ročník podujatia Startup Weekend sa uskutoční po Veľkej noci, počas víkendu 17. až 19. apríla,  v priestoroch komunitno-coworkingového centra 365.labb na Lazovnej ulici. Registrácia je spustená od 14. februára. Prihlásiť sa môžu všetci nadšenci startupov, tímy aj jednotlivci, ktorí sa chcú prezentovať svojou vlastnou ideou, alebo sa chcú pripojiť k už odprezentovaným nápadom. Registrácia je spustená na nasledujúcom odkaze.

Organizátori podujatia ponúkajú do 15. marca Early Bird Tickets, teda lístky za zvýhodnenú cenu, 20 eur (študenti 15 eur). V cene je zahrnuté jedlo od piatku do nedele (raňajky, obed, večera), mentoring skúsených profesionálov aj možnosť vyhrať zaujímavé ceny.

Cieľom myšlienky Startup Weekend je za 54 hodín premeniť nápady na reálne projekty. Výsledkom celého procesu by mali byť životaschopné projekty. Pri práci budú súťažiacim pomáhať skúsení mentori z rôznych oblastí.

Startup Weekend Banská Bystrica v roku 2018:

Predaj zľavnených lístkov na  Startup Weekend 2020 sa končí 15. marca. Následne si záujemcovia môžu vstupenky kúpiť online v predpredaji alebo priamo na mieste konania akcie, v deň jej začatia.

Tretí ročník Startup Weekend Banská Bystrica organizuje občianske združenie LINK CoWorking Banská Bystrica, v spolupráci s BIC Banská Bystrica. Podujatie je súčasťou projektu Social Impact Academy, ktorý realizuje občianske združenie LINK CoWorking Banská Bystrica spolu s partnermi Rada mládeže Banskobystrického kraja a Språk og kulturforening z Nórska. Projekt Social Impact Academy je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Viac informácií nájdete na Facebooku.