Umelecká agentúra IMIKO SLOVAKIA s.r.o. a vydavateľstvo PJ RECORDS po úspešných projektoch Kompilácia vol. 1 a Bystrické Tóny vol. 1 pripravujú novú Kompiláciu, kde predstavia hudobné skupiny a interpretov, ktorých piesne na svoju príležitosť ešte len čakajú.

foto studioAk chcete mať svoje piesne na CD, zapojte sa do súťaže! Pošlite maximálne tri kvalitné, doposiaľ nevydané štúdiové nahrávky (formát Wav, min. 16 bit, 44,1 Khz), životopis kapely a jednu foto na adresu: PJ SOUND STUDIO s.r.o., Kapitulská 5, 97401 Banská Bystrica alebo na mail info@nahravaciestudio.sk. Každá pieseň musí byť označená menom autorov hudby a textu, menom interpreta a ich telefónnymi číslami. Taktiež je potrebný kontakt na manažéra (adresa, telefónne číslo, mailová adresa). Súťaž je bez obmedzenia štýlu a veku.

Termín uzávierky súťaže je 30. októbra 2015.

Odborná porota vyberie päťnásť skladieb, ktoré sa dostanú na Kompilačné CD. Víťazov bude kontaktovať manažér projektu. Zaradenie každej vybranej piesne je spoplatnené (150 EUR) a zahŕňa oficiálne vydanie CD a propagáciu v médiách. CD vyjde ako príloha časopisu Nový Populár.

Celkovému víťazovi, ktorého určí porota, poskytne PJ SOUND STUDIO špeciálnu cenu v podobe možnosti nahrať si tri piesne zdarma a jedna z kapiel si zahrá na hudobnom festivale ROCK SCAPE 2016! Viac informácii sa dozviete na stránke nahrávacieho štúdia.