Nielen dámy na pravidelný Dámskych jazdách v multikine CINEMAX, ale aj páni si pravidelne prichádzajú na svoje v špeciálnych filmových večeroch určených práve pre nich. A nie je náhodou, že pri filmoch, na ktoré by práve svoje polovičky na romantický večer nepozvali.

Za to muži si vždy prídu na svoje. Nielen samotným filmovým titulom, ktorý sa im v predpremiére predstaví na plátne, ale aj atmosférou s welcome drinkom či tombolou o zaujímavé ceny určené práve pre nich.

Účastníci Pánskej jazdy zároveň budú v súťaži o auto KIA SPORTAGE na víkend.

Pánska jazda v banskobystrickom multikine CINEMAX v Europa SC je naplánovaná už na túto stredu, 1. marca o 19-tej hodine. Niesť sa bude v duchu bojových športov.

Hlavným ťahákom večera bude totiž premietanie filmu CREED III. Bojová séria pokračuje a po ovládnutí boxerského sveta sa Adonisovi „Donniemu“ Creedovi (Michael B. Jordan) darí v kariére aj v rodinnom živote. Keď sa jeho kamarát z detstva a bývalý boxerský talent Damian „Dame“ Anderson (Jonathan Majors) po dlhom treste vo väzení opäť objaví, túži dokázať, že si zaslúži svoje miesto ringu. Stretnutie medzi bývalými priateľmi je viac než len boj. Na vyrovnanie skóre musí Donnie ohroziť svoju budúcnosť a bojovať s Dameom – bojovníkom, ktorý nemá čo stratiť.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji, alebo ich môžete pre seba a svojho parťáka vyhrať v našej súťaži, ktorá potrvá do utorka, 28. februára do 18.00 h na Facebooku BBonline.sk. A nezabudnite, Pánska jazda je podujatie od 18 rokov.