26_HaD GeisbergovciKoncerty Geišbergovcov – otca Mariána Geišberga a jeho synov Martina a Mareka, sú vždy jedinečným zážitkom. Už čoskoro si ho môžete vychutnať v banskobystrickom Klube Hudby a Divadla.

V rodinnej zostave koncertovali Geišbergovci v Banskej Bystrici po prvý raz v apríli tohto roku. Marek Geišberg vtedy na otázku, čo bolo dôvodom, že sa dali všetci traja dokopy, odpovedal: „Chceme byť viac spolu. Takto robíme, čo nás baví a nájdeme si na seba viac času. Stretnutie dvoch generácií na jednom javisku je dobrý základ. Môžeme pochopiť, že aj vo všetkých rozdieloch máme schopnosť stáť pri sebe. To je inšpirujúce nielen pre nás v rodine, ale dúfam, že aj pre ostatných…“

V Klube HaD vám Geišbergovci zaspievajú, zabásnia a aj vás rozosmejú v pondelok 26. októbra (19. hod.).

Dve vstupenky na tento koncert môže jeden/jedna z vás vyhrať v súťaži, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci s Klubom HaD. Do žrebovania o vstupenky zaradíme všetkých, ktorí do nedele 18. októbra vyplnia a odošlú súťažný formulár a zároveň v ňom odpovedia na otázku: Bratom ktorej známej herečky je Marián Geišberg?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Martina Gáborová.