Predvianočný zhon je v plnom prúde. V obchodoch a všade plno ľudí, v peňaženkách prázdno, stres, migrény. A čo tak na chvíľu sa zastaviť?

Klub Hudby a Divadla (HaD) pozýva všetkých, čo si chcú vydýchnuť, zasmiať sa a zabaviť, na Tatranský biftek s Lukášom Latinákom. Lukáš vie zaujať, rozosmiať, aj dojať. V piatok 29. novembra bude v Klube HaD váľať srandy!

Lukáša Latináka poznáme z viacerých slovenských a českých filmov, spomenieme aspoň niektoré – Krajinka, Muzika, Legenda o lietajúcom Cypriánovi,  Hodinový manžel aj Manžel na hodinu, Díra u Hanušovic, Toman… Najnovšie ho uvidíme vo filme Voda čo ma drží nad vodou, ktorý je príbehom najväčšej legendy (česko)slovenskej poetickej scény Joža Urbana. Premiéru v kinách má práve v týchto dňoch.

Lukáš účinkoval a účinkuje v mnohých úspešných televíznych seriáloch – Profesionáli, Rex, Milenky, Ministri, Kuchyňa, Hrobári , Delukse… Televízni diváci sa s ním stretávali pri obrazovke aj v cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku, v Partičke či v iných reláciách. Je držiteľom ceny Absolútny OTO 2010 aj sošky v kategórii Herec v komediálnom žánri za ten istý rok.

Lukáš, ktorý je doma aj na divadelných doskách, hosťuje v bratislavskom Divadle Astorka Korzo ´90, okrem iných aj vo veľmi úspešnom a dnes už legendárnom predstavení Na koho to slovo padne. S Robom Jakabom, Mariánom Miezgom, Jurajom Kemkom a Vladom Kobielskym  ho naštudovali ešte na VŠMU. A hneď zaň získali ocenenie DOSKY ´98 ako objav sezóny.

Súťaž

Spolu s Klubom HaD sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky na piatkový Tatranský biftek s Lukášom Latinákom. Zapojiť sa do nej môžete do štvrtka 28. novembra na Facebooku BBonline.sk.

SÚŤAŽ❗️Večer plný zábavy, smiechu a uvoľnenia z uponáhľaného predvianočného obdobia môžete zažiť v piatok 29. novembra…

Uverejnil používateľ BBonline.sk Streda 27. novembra 2019