Zábava aj napätie. Vtip a neočakávané situácie. Prekvapivá a vždy iná pointa… S komédiou Šialené nožničky prichádza do Kultúrneho domu v Selciach bratislavské hudobné divadlo Teatro Wüstenrot. Predstavenie sa uskutoční v pondelok 13. februára.

Kadernícky salón Šialené nožničky, ktorý vedie majster hrebeňov a, samozrejme, aj nožničiek, Tony Kulma, má exkluzívnu klientelu a teší sa veľkej obľube u zákazníkov. Vysoko profesionálne renomé je však náhle ohrozené. V byte  susediacom so salónom sa nečakane udeje vražda. Podozriví sú rovnako zamestnanci kaderníctva aj jeho návštevníci. Vyšetrovania sa chopí polícia a… diváci. Pretože o pointe rozhodujú a kriminálnu záhadu riešia diváci.

Skvelá kriminálna komédia Paula Pörtnera Šialené nožničky obletela už takmer celý svet. S nadšenými reakciami publika sa dodnes hrá v Bostone, a to nepretržite od roku 1980, za čo si vyslúžila zápis do Guinessovej knihy rekordov ako súvisle najdlhšie sa hrajúca činoherná hra na svete.  Poznajú ju aj diváci v Chicagu, Washingtone, San Franciscu, Montreale, Barcelone, Tel Avive, Budapešti, Prahe, Melbourne, Londýne, Lodži, Honolulu, ako aj v mnohých ďalších menších aj väčších mestách po celom svete. A všade s obrovským úspechom u divákov.

Šialené nožničky

Autor: Paul Pörtner
Preklad: Alexandra Ruppledtová
Scéna a kostýmy: Alexandra Grusková
Úprava a réžia: Svetozár Sprušanský
Hrajú: Peter Kočiš/Marcel Ochránek, Karin Olasová, Dušan Szabo, Marek Majeský, Jana Valocká/Lucia Vrablicová, Juraj Hrčka/Erik Peťovský

Súťaž

Šialené nožničky potešia a pobavia divákov aj v Kultúrnom dome v Selciach, kde ich Teatro Wüstenrot uvedie v pondelok 13. februára (18.00 h). Vstupenky na predstavenie sú v predpredaji a zakúpiť si ich môžete aj na Obecnom úrade v Selciach. No máte aj šancu vyhrať ich v našej súťaži. Do súťaže sa môžete zapojiť do stredy 8. februára 2023 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk. Dvom vyžrebovaným výhercom alebo výherkyniam venujeme po 2 vstupenky.