8_OckoKlub Hudby a Divadla (HaD) v Banskej Bystrici pripravil pre svojich návštevníkov dve zaujímavé podujatia – koncert bratov Mareka a Martina Geišbergovcov a one man show Romana Pomajba Ocko.

Koncert aj show Ocko sa konajú počas druhého novembrového víkendu. V spolupráci s Klubom HaD sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky na obidve podujatia. Zapojte sa do súťaže a vstupenky na určite príjemný večer – alebo večery, môžu byť vaše.

Bratia Marek a Martin Geišbergovci vám zahrajú a zaspievajú v piatok 7. novembra (19. hod.).

Marek GeišbergZrejme ani netreba hovoriť, že ich otcom je známy slovenský herec Marián Geišberg. A práve mladší z bratov Marek (32 rokov) sa takpovediac „potatil“ a tiež sa venuje herectvu. Už desať rokov je členom Slovenského komorného divadla v Martine. Vidieť ho však môžete aj v iných divadlách. Hosťoval napríklad aj v banskobystrickom Bábkovom divadle na Rázcestí, kde hral Loveckého v úspešnom predstavení Kubo. Táto inscenácia získala najviac cien v histórii divadla a patrí medzi divácky najúspešnejšie hry! Marek si zahral aj v niekoľkých filmoch a televíznych seriáloch.

Starší z bratov Martin (36 rokov) je muzikant a divadelný dramaturg. Nesporne patrí medzi naše výrazné pesničkárske osobnosti. Jeho hudba disponuje jedinečnou poetikou, ktorá dokáže rozosmiať, rozplakať aj roztancovať.

Bratia Geišbergovci vám v Klube HaD zahrajú pri sviečkach a rozvoniavajúcom čaji. To je naozaj lákavé…

Do žrebovania o dve vstupenky na koncert Mareka a Martina Geišbergovcov zaradíme všetkých, ktorí do 6. novembra správne odpovedia na otázku: V akej hre hosťoval Marek Geišberg v Bábkovom divadle na Rázcestí?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Erika Matulová.

Úspešnú divadelnú komédiu Ocko uvedie Roman Pomajbo v Klube HaD v sobotu 8. novembra (19. hod.)

Roman Pomajbo OckoPripravte si vreckovky, pretože budete plakať od smiechu aj dojatia… Byť ockom si vyžaduje veľa odvahy, odhodlania a zručností. Byť ockom je úžasné! Byť dobrým ockom si však vyžaduje veľa odvahy, odhodlania a zručností. A Pomajbov ocko má skvelé nápady a tajné finty, ako prežiť šťastné otcovstvo. Chlapi, nie ste v tom sami, príďte sa pozrieť, ako sa to dá s humorom zvládnuť. Ženy sa naopak na chvíľku dostanú do hlavy mužom a pochopia všetko doposiaľ nepochopené…

Obľúbený slovenský herec Roman Pomajbo v one man show Ocko doslova exceluje. Oteckovských skúseností a zážitkov má viac ako dosť, keďže on sám je otcom troch dcér.

Do žrebovania o dve vstupenky na one man show Ocko zaradíme všetkých, ktorí do 6. novembra správne odpovedia na otázku: Koľko dcér má Roman Pomajbo?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Jana Lizoňová.