vsetko o zenach5Banskobystrický Klub Hudby a Divadla v piatok 24. októbra uvedie komédiu Všetko o ženách, ktorej autorom je jeden z najhrávanejších súčasných autorov Miro Gavran.  

V komédii, ktorá odhalí všetko, čo ste chceli vedieť o ženách, no báli ste sa opýtať, sa predstavia herečky Andrea Karnasová, Bibiana Ondrejková a  Andrea Zimányi Profantová. Môžete sa tešiť na skvelý herecký trojkoncert plný emócií, intríg a šteklivých tajomstiev a nazrieť do duše ženy a jej pocitov… Réžia: Minim F. Otzow. Predstavene je prístupné od 16 rokov.

Miro Gavran (1961) – dramatik, románopisec, novelista a básnik, je v súčasnosti najznámejším a najprekladanejším chorvátskym autorom. Napísal viac ako 30 divadelných hier, niektoré z nich boli televízne spracované. Je autorom siedmich románov pre dospelých, ôsmich poviedkových knižiek a desiatok hier pre deti. 

Všetko o ženách v Klube HaD začína o 19. hod. a vstupenky sú už v predpredaji. Dve vstupenky však môžete aj vyhrať, ak sa zapojíte do našej súťaže, správne odpoviete na otázku a navyše budete mať aj šťastie pri žrebovaní. Otázka znie: Odkiaľ pochádza Miro Gavran, autor hry Všetko o ženách?

Na vaše odpovede čakáme do 22. októbra 2014.

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Judita Smidová.