Koncert Juraja Hnilicu sa v Banskej Bystrici odohrá v piatok 1. apríla o 19-tej hodine v Cikkerovej sieni.

Juraj HnilicaJuraja Hnilicu poznáte zo show Česko Slovensko má talent 2015. Zažiaril tam so svojou autorskou tvorbou, a to skladbami Aká si krásna (Milujem našu Zem) a Uletení anjeli.

„Tak teda ty miluješ našu Zem a ja milujem teba. Si neuveriteľný muzikant, neuveriteľný spevák a vieš hrať na všetky nástroje, vieš si napísať pieseň, ktorá má grády. Si neuveriteľný.“ zhodnotila Lucie Bílá Jurajove vystúpenie v súťaži. Následne sa prebojoval až do finále. Ďuri nadväzuje na úspešnú zimnú koncertnú šnúru a predstaví sa na ďalších koncertoch v rámci jarnej tour v apríli 2016 aj v Banskej Bystrici, kde turné odštartuje. Celkovo počas jarného turné Juraj Hnilica odohrá svoje koncerty v ôsmich slovenských mestách. Posledný koncert v rámci turné bude odohraný v sobotu 30. apríla v Žiline.

Na koncerte budete môcť počuť špeciálne akustické verzie najznámejších Ďuriho piesní a zažijete koncerty, ktoré sú plné krásy, lásky a harmónie v jednom celku. Spolu so svojimi hudobnými hosťami vám ponúknu energický zážitok prítomného okamihu.

Ďuri sa na koncerty a svojich fanúšikov už veľmi teší čo dokazujú aj jeho vyjadrenia na sociálnej sieti “Srdečne vás všetkých pozývam na svoje aprílové akustické turné. Začína presne o mesiac a fest sa na Vás teším,” povedal Juraj Hnilica. Viac informácií o spevákovi Jurajovi Hnilicovi môžete nájsť na jeho oficiálnej facebookovej skupine alebo webovej stránke.

Hrajte o dve voľné vstupenky!

Portál BBonline.sk pre Vás spolu s organizátormi pripravil súťaž, v ktorej sa jeden z vás môže tešiť z dvoch voľných lístkov na koncert Juraja Hnilicu v Banskej Bystrici. Stačí, keď do pondelka 28. marca odpoviete na otázku: V ktorom roku sa Juraj zúčastnil televíznej talentovej súťaže?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Anna Červenáková.