Slovenska speváčka a skladateľka Janais vydala svoj štvrtý album, ktorý nazvala Ilúzie. Predstaví ho na krstných koncertoch v Prešove, Banskej Bystrici a Bratislave.

Jej hlas je silný a jemný zároveň, čistý a rozpoznateľný. Bez zbytočného pátosu vie Janais podať emócie absolútne prirodzeným spôsobom… (Miroslava Rabčanová, Hudba.sk)

Speváčka a skladateľka Janais predstavuje v týchto dňoch svoj štvrtý štúdiový album Ilúzie, ktorý pokrstí vo štvrtok 25. októbra na koncerte vo Wave Klube v rodnom Prešove. Ďalšie krstné koncerty sa uskutočnia v Banskej Bystrici a v Bratislave. V Banskej Bystrici sa s charizmatickou speváčkou a jej kapelou môžete stretnúť v piatok 26. októbra v Klube Hudby a Divadla.

„Nový album Ilúzie je už doma a je to naozaj radosť držať ho konečne v rukách. Je krásny, jemnofarebný a plný hudby, na ktorej sme si dali počas troch rokov veľmi záležať. Nájdete na ňom Nad hladinou, Blízko, Heart, Shoulder Hlavolam, ale aj pár úplných noviniek,“ hovorí Janais.

Okrem týchto známych singlov a noviniek zaznie na koncerte aj známy slovenský šansón Čerešne, preložený do francúzštiny. Album Ilúzie si v predpredaji môžete kúpiť exkluzívne len na krstných koncertoch!

Doménou Janais, spievajúcej v slovenčine, angličtine a francúzštine, je indie pop s prvkami folku a šansónu. Svoj debutový album Svetaboj s trinástimi autorskými piesňami predstavila v roku 2009. Nasledovali albumy Eufória (2013) a Vianočná Janais (2015). Album Ilúzie je jej štvrtý.

V spolupráci s Klubom HaD sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky na banskobystrický krstný koncert Janais, ktorý sa uskutoční v piatok 26. októbra o 19:00 h v Klube HaD. Koncert finančne podporilo Mesto Banská Bystrica.

Súťaž o vstupenky nájdete na Facebooku BBonline.sk.