GeisbergovciBanskobystrický Klub Hudby a Divadla (HaD) nájdete na Fakulte dramatických umení AU na Hornej ulici. Tí, čo ho už našli, vedia kde. No a pre tých, čo by ho chceli nájsť, malá orientačná pomôcka – budova bývalého RK centra.

Nájsť Klub HaD sa oplatí. Nielen preto, že v tejto kaviarni s nádychom bohémskej atmosféry sa budete cítiť naozaj príjemne. Ľudia z Klubu HaD, veľkí nadšenci kultúry, tu usporadúvajú zaujímavé podujatia… a robia to s láskou a pre radosť všetkých.

V aktuálnej februárovej kultúrnej ponuke klubu je Literárne soirée (12. februára o 19. hod.), dva – už vypredané, koncerty skupiny Fragile (15. februára), monodráma Choďte domov! v podaní Jána Marcineka (19. februára o 19. hod.) a koncert Mariána a Martina Geišbergovcov spojený s vernisážou výstavy z tvorby výtvarníčky Jany Bialovej. Z marcových podujatí môžeme spomenúť koncert skupiny Slovak Tango (10. marca o 19. hod.) a komédiu Prach alebo dvaja Maďari sa zbláznili, v ktorej účinkujú Szidi Tobias a Attila Mokos (30. marca o 19. hod.).

Geisbergovci_hadV spolupráci s Klubom HaD pre vás už tradične pripravujeme súťaže o vstupenky. Dnes to bude súťaž o vstupenky na koncert Mariána a Martina Geišbergovcov. Túto dvojicu, otca a syna, iste netreba zvlášť predstavovať. A stálym hosťom Klubu HaD už vôbec nie. Rovnako ako aj ďalší umelci, ktorí tu účinkovali, aj Marián a Martin Geišbergovci sa do klubu radi vracajú.

Do žrebovania o vstupenky na koncert Mariána a Martina Geišbergovcov, ktorý sa uskutoční v sobotu 21. februára o 19. hod., zaradíme všetkých, ktorí do 15. februára odpovedia na otázku: Boli ste už niekedy v Klube HaD a na akom predstavení?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Natália Bohálová.