Festival Barbakan 2021 pokračuje tento týždeň dvoma koncertmi v banskobystrickej Záhrade a koncertom poľskej klaviristky a speváčky Hanie Rani 29. júla v bratislavskej Novej Cvernovke. Ďalšie podujatia festivalu sa uskutočnia v auguste.

FVLCRVM + LUVVER

Pred niekoľkými dňami ste ich mohli počuť a vidieť na festivale Pohoda v Trenčíne.  V piatok, 23. júla si ich vypočujete a uvidíte na festivale Barbakan v banskobystrickej Záhrade.  Dvojkoncert hudobného producenta, multiinštrumentalistu a speváka Pištu Kráľoviča a nitrianskej indie-popovej kapely Luvver sa začína o 19:00 h. A vy môžete byť jeho súčasťou aj vďaka vstupenkám, ktoré máte šancu vyhrať v našej súťaži.

FVLCRVM je úspešný sólový elektronický projekt Pištu Kráľoviča známeho aj z kapely Nvmeri. Jeho živé vystúpenia búrajú bariéry medzi DJ setom a živým predstavením. V lete minulého roku vydal debutové EP Attentioncore. Je na ňom aj skladba Hate List, ktorá pravdepodobne zaznie aj v piatok v Záhrade.

FVLCRVM – Hate List:

LUVVER prinesie do Záhrady snovú až melancholickú atmosféru. Kapela vo svojej tvorbe spája elektronické aj inštrumentálne prvky a stavia na silných melódiách. Luvver nesporne zaujme aj efektnou živou hudobno-vizuálnou show. Máte sa na čo tešiť!

LUVVER – Vibes:

Súťaž

Predpredaj vstupeniek na dvojkoncert  FVLCRVM + LUVVER v piatok 23. júla o 19:00 h Záhrade CNK v Banskej Bystrici nájdete tu. Dve vstupenky však môžete vyhrať aj v súťaži, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci s Vresk Factory, organizátorom festivalu Barbakan. Do súťaže o vstupenky sa môžete zapojiť do štvrtka 22. júla 2021 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk.  Vyžrebovaný výherca alebo výherkyňa získa obidve vstupenky.