Koncert speváčky Katarzie a sibírskeho umelca a producenta Alexa Kelmana v piatok 27. augusta v banskobystrickom kultúrnom centre Záhrada ukončí festival Barbakan 2021.

Tohtoročný Barbakan ponúkol svojim návštevníkom v Banskej Bystrici a v Bratislave výstavu, divadlo, filmový kvíz a štyri koncerty. Festivalovou bodkou bude koncert KatarzieAlexa Kelmana v banskobystrickej Záhrade, ktorá bola centrom festivalového diania.

Pozvánka na koncert:

Katarzia (Katarína Kubošiová) je textárka a hudobná producentka, kvôli ktorej tvorbe sa už nejeden česko-slovenský fanúšik a hejter pohádali v erotickej atmosfére nočného baru. Predstavuje generáciu počítačových začiatočníkov narodených okolo roku ’89 a hľadí do budúcna s vedomím svojej aj slovenskej minulosti. Žije v aute, na cestách medzi malými mestami a Prahou, kde tvorí a skúša s jazz kapelou. (Slnko Records)

Katarzia – Samota mi nevadí:

Alex Kelman, uznávaný sibírsky umelec a zvukový producent, stál za takými uznávanými ruskými kapelami ako Punk TV, Hot Zex, Dsh! Dsh! či TonySoprano. Jeho hudba je zmesou hlučných gitár, chytľavých tanečných beatov a syntetizátorov s občasnými podmanivými vokálmi. Je to zaujímavý moderný elektronický rock.

Alex Kelman – Alone:

Večer v Záhrade s KatarziouAlexom Kelmanom má všetky predpoklady byť zaujímavý a objavný. Navyše, ak to počasie dovolí, koncert sa uskutoční vonku, pod holým nebom, čo jeho výnimočnú atmosféru znásobí. Pripomíname, že sa koná v piatok 27. augusta od 19:00 h v Záhrade CNK v Banskej Bystrici. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji.

Súťaž

V spolupráci s agentúrou Vresk Factory, ktorá festival Barbakan organizuje, sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky na koncert Katarzie a Alexa Kelmana v piatok 27. augusta v banskobystrickej Záhrade. Do súťaže o dve vstupenky sa  môžete zapojiť do stredy 25. augusta 2021 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk. Vyžrebovanému výhercovi alebo výherkyni venujeme obidve vstupenky.