Aktualizácia 19.5.2015 – Organizátori boli zo zdravotných dôvodov nútení zrušiť celé truné Zlaté Dobré časy vrátane koncertu v Banskej Bystrici. Za vzniknuté nepríjemnosti sa organizátori ospravedlňujú. Lístky je možné vrátiť na základe informácií siete Predpredaj.sk a jej predajných miestach.


Každá generácia spomína na obdobie svojho detstva a mladosti inak. Unikátnu príležitosť nostalgicky si zaspomínať na obdobie 70., 80. a 90. rokov ponúka jedinečné turné legiend československej hudobnej scény!

Speváčka Naďa Urbánková, duo Kotvald & Hložek a skupina Maduar sú hviezdy trojkoncertu Zlaté Dobré Časy. Počas turné, ktoré sa začína 11. mája v Košiciach, si na „zlaté dobré časy“ môžu zaspomínať diváci v dvadsiatich slovenských mestách. Nechýba medzi nimi ani Banská Bystrica, kde sa koncert uskutoční vo štvrtok 21. mája o 18.30 hod. v Aule Slovenskej zdravotníckej univerzity (Bernolákova ul.).

V spolupráci s organizátormi turné M&M Brothers Management sme pre vás pripravili súťaž, v ktorej jeden z vás môže vyhrať dve VIP vstupenky na banskobystrický koncert. S VIP vstupenkami okrem účasti na skvelom koncerte získate aj prístup na súkromné stretnutie s hosťami turné v zákulisí. Navyše si budete môcť vybrať jednu skladbu, ktorú Naďa Urbánková,  Kotvald s Hložkom alebo Maduar (vy si vyberiete, kto) venuje počas koncertu len vám.

Do žrebovania o VIP vstupenky zaradíme všetkých, ktorí do nedele 10. mája odpovedia na otázku: Ktorou skladbou sa preslávila skupina Maduar?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Ivona Cimermanová.

Súťaž o ďalšie vstupenky na Zlaté Dobré Časy nájdete na našom portáli na budúci týždeň.

Naďa Urbánková

Speváčka s veľkými okrúhlymi okuliarmi a ešte väčším hlasom bola na vrchole svojej slávy v 70. rokoch. Rovnako dobre vedela precítiť zimomriavkový duet s Jiřím Grossmannom Drahý můj, ako aj poetickú skladbu Závidím či roztopašnú pieseň Blonďák s červenou bugatkou. Zamatový hlas Nadi Urbánkovej jej päťkrát vyspieval Zlatého Slávika, avšak svoj talent prejavila aj ako nadaná divadelná a filmová herečka, moderátorka či spisovateľka.

Petr Kotvald a Stanislav Hložek

Chlapčenský šarm, unikátne tanečné kreácie a obrovská dávka pozitívnej energie – to sú tri najväčšie zbrane legendárnej dvojice z 80. rokov. Vedeli ste, že megahit Petra Kotvalda a Stanislava Hložeka Holky z naší školky je najpredávanejšou nahrávkou v histórii československého hudobného priemyslu? Niet sa čo čudovať, veď dodnes roztancuje a rozospieva niekoľko generácií fanúšikov. Lámači ženských sŕdc majú na konte aj hity ako Diana, Bílá královna či Můj čas, ktorý naspievali spolu s Hanou Zagorovou. Kotvald a Hložek sa na Slovensku objavia ako spevácka dvojica prvýkrát po 30 rokoch!

 

Maduar

Keď skupina Maduar bodovala so svojím prvým singlom I Feel Good na popredných priečkach hitparád, ešte netušila, že ju čaká zlatá éra plná hitov, ocenení a platinových či zlatých platní za predaj nosičov. Prvá slovenská „dancefloorová“ skupina v 90. rokoch vďaka hitom Do it, Hafanana alebo Anjel vypredávala diskotéky a štadióny. Ste zvedaví, ako to dokážu roztočiť bratia Matyinkovci v roku 2015? Minulý rok na výnimočnom comebackovom koncerte v Rimavskej Sobote skákalo pod open-air pódiom niekoľko tisíc ľudí! Ako jediných slovenských zástupcov si ich vybral aj David Hasselhoff pre svoj retro koncert v Orechovej Potôni.

www.zlatedobrecasy.sk