rockscapePosledný júlový víkend bude v Banskej Bystrici jednoznačne patriť hudbe. Na znovu otvorenom amfiteátri v Banskej Bystrici sa uskutoční druhý ročník festivalu Rockscape, ktorý do tohto mesta prinesie mnohé slovenské ale aj zahraničné hudobné esá.

Hudobný program na dvoch pódiách bude pestrý a presýtený zvučnými menami, akými sú napríklad Citron, Ghymes, Buty, Michael Kocáb, projekt Hrana s Oskarom Rószom, Vladimír Mišík & ETC alebo Korben Dallas. V programe festivalu sa predstavia aj tradičné spriatelené kapely ako Chiki Liki Tu-A, Slobodná Európa alebo Karpatské Chrbáty. Mladších návštevníkov festivalu potešia indie-rockové kapely ako Bad Karma Boy, Lavagance alebo Brothers Rasputin z Veľkej Británie, ktorý na minulom ročníku festivalu zožali veľký úspech. Chýbať tak isto nebudú ani zástupcovia banskobystrickej scény, Družina, Brainscan či Schody.

Súťaž o lístky na festival Rockscape 2014

Do žrebovania o dva lístky zaradíme všetkých, ktorí do utorka 22. júla správne odpovedia na otázku: Členovia ktorej legendárnej kapely predstavia na tomto festivale svoje projekty?

Súťaž je ukončená. Výhercami sa stávajú Dagmar Lichá a Peter Mamrák.